Belgische ondernemingen

Onderneming 0469.945.402

RETAX INVESTMENTS NV

Actief sinds 2000 Normale toestand Naamloze vennootschap Antwerpen

Naamloze vennootschap in Antwerpen, sinds 2000. Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen. Brutomarge € 17k, winst € 6k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0469.945.402.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 5.625

▲ 12,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 97.945

▲ 6,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0469.945.402
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2000-01-21
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Lange Lobroekstraat 190, 2060 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 5.625

▲ 12,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 97.945

▲ 6,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

75,7 %

▲ 4,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 17.301▼ 2,8 %€ 17.792€ 12.449
Bedrijfswinst (-verlies)€ 8.048▲ 12,1 %€ 7.182€ 1.415
Winst (verlies) van het boekjaar€ 5.625▲ 12,0 %€ 5.021€ 775
Balans
Eigen vermogen€ 97.945▲ 6,1 %€ 92.320€ 87.298
Schulden€ 31.481▼ 14,7 %€ 36.921€ 43.299
Balanstotaal€ 129.426▲ 0,1 %€ 129.241€ 130.598
Solvabiliteit berekend75,7 %▲ 4,2 ptn71,4 %66,8 %
Schemam07-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Lange Lobroekstraat 190, 2060 Antwerpen

2.115.712.332 · sinds 2000-02-25

  • 46.713.01 Handel in nieuwe en gebruikte aanhangwagens en opleggers
  • 46.720 Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
  • 52.210.02 Exploitatie van autowegen, tunnels, bruggen, parkeerterreinen of -garages en rijwielstallingen
  • 68.203.02 Verhuur per jaar van garageboxen en staanplaatsen voor auto's

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van RETAX INVESTMENTS?

Het ondernemingsnummer van RETAX INVESTMENTS is 0469.945.402. Het btw-nummer is BE 0469.945.402.

Wanneer werd RETAX INVESTMENTS opgericht?

RETAX INVESTMENTS werd opgericht op 21 januari 2000, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van RETAX INVESTMENTS?

De maatschappelijke zetel van RETAX INVESTMENTS is Lange Lobroekstraat 190, 2060 Antwerpen.

Wat doet RETAX INVESTMENTS?

De hoofdactiviteit van RETAX INVESTMENTS is: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68.203).

Hoeveel werknemers heeft RETAX INVESTMENTS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had RETAX INVESTMENTS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van RETAX INVESTMENTS?

RETAX INVESTMENTS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 17.301 in 2025. De winst van het boekjaar was € 5.625.

Is RETAX INVESTMENTS bereikbaar via Peppol?

Ja. RETAX INVESTMENTS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0469945402 en 9925:BE0469945402 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is RETAX INVESTMENTS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 97.945, een solvabiliteit van 75,7 % en een winst van € 5.625. De winst steeg met 12,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is RETAX INVESTMENTS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RETAX INVESTMENTS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft RETAX INVESTMENTS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van RETAX INVESTMENTS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 4 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt RETAX INVESTMENTS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RETAX INVESTMENTS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van RETAX INVESTMENTS?

Het boekjaar van RETAX INVESTMENTS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid