Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0468.873.452
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1999-12-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Dentergemstraat 94, 9800 Deinze
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 49.410Goederenvervoer over de weg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 36.840
▲ 168,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 105.275
▲ 53,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
47,0 %
▲ 14,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 103.182 | ▲ 75,7 % | € 58.735 | € 29.668 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 48.395 | ▲ 160,9 % | € 18.549 | € 1.161 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 36.840 | ▲ 168,4 % | € 13.723 | € -1.700 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 105.275 | ▲ 53,8 % | € 68.436 | € 54.712 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 118.717 | ▼ 15,8 % | € 140.976 | € 193.643 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 223.992 | ▲ 7,0 % | € 209.411 | € 248.356 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 47,0 % | ▲ 14,3 ptn | 32,7 % | 22,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Dentergemstraat 94, 9800 Deinze
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-24
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Internationaal Transport Carlo Vermeulen?
Het ondernemingsnummer van Internationaal Transport Carlo Vermeulen is 0468.873.452. Het btw-nummer is BE 0468.873.452.
Wanneer werd Internationaal Transport Carlo Vermeulen opgericht?
Internationaal Transport Carlo Vermeulen werd opgericht op 28 december 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Internationaal Transport Carlo Vermeulen?
De maatschappelijke zetel van Internationaal Transport Carlo Vermeulen is Dentergemstraat 94, 9800 Deinze.
Wat doet Internationaal Transport Carlo Vermeulen?
De hoofdactiviteit van Internationaal Transport Carlo Vermeulen is: Goederenvervoer over de weg (NACE 49.410).
Hoeveel werknemers heeft Internationaal Transport Carlo Vermeulen?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Internationaal Transport Carlo Vermeulen geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Internationaal Transport Carlo Vermeulen?
Internationaal Transport Carlo Vermeulen vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 103.182 in 2025. De winst van het boekjaar was € 36.840.
Is Internationaal Transport Carlo Vermeulen bereikbaar via Peppol?
Ja. Internationaal Transport Carlo Vermeulen staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0468873452 en 9925:BE0468873452 (stand van 6 november 2026).
Hoe financieel gezond is Internationaal Transport Carlo Vermeulen?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 105.275, een solvabiliteit van 47,0 % en een winst van € 36.840. De winst steeg met 168,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Internationaal Transport Carlo Vermeulen failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Internationaal Transport Carlo Vermeulen ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Internationaal Transport Carlo Vermeulen de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Internationaal Transport Carlo Vermeulen, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Internationaal Transport Carlo Vermeulen?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Internationaal Transport Carlo Vermeulen 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Internationaal Transport Carlo Vermeulen?
Het boekjaar van Internationaal Transport Carlo Vermeulen eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0468873452
Europese Commissie0468873452
Notarissen (Fednot)