Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0468.299.865
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1999-12-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Jules Destrée(WAN) 134, 6220 Fleurus
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 70.830
▲ 13,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 24.789
▼ 14,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
20,5 %
▼ 17,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 97.610 | ▲ 11,5 % | € 87.520 | € 122.120 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 95.320 | ▲ 11,4 % | € 85.552 | € 119.501 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 70.830 | ▲ 13,1 % | € 62.644 | € 99.120 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 24.789 | ▼ 14,4 % | € 28.959 | € 18.333 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 96.210 | ▲ 107,0 % | € 46.486 | € 133.396 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 121.000 | ▲ 60,4 % | € 75.446 | € 151.728 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 20,5 % | ▼ 17,9 ptn | 38,4 % | 12,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-17
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MABILLE CABINET MEDICAL?
Het ondernemingsnummer van MABILLE CABINET MEDICAL is 0468.299.865. Het btw-nummer is BE 0468.299.865.
Wanneer werd MABILLE CABINET MEDICAL opgericht?
MABILLE CABINET MEDICAL werd opgericht op 15 december 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MABILLE CABINET MEDICAL?
De maatschappelijke zetel van MABILLE CABINET MEDICAL is Rue Jules Destrée(WAN) 134, 6220 Fleurus.
Hoeveel werknemers heeft MABILLE CABINET MEDICAL?
Volgens de jaarrekening over 2025 had MABILLE CABINET MEDICAL geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van MABILLE CABINET MEDICAL?
MABILLE CABINET MEDICAL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 97.610 in 2025. De winst van het boekjaar was € 70.830.
Is MABILLE CABINET MEDICAL bereikbaar via Peppol?
MABILLE CABINET MEDICAL staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0468299865; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is MABILLE CABINET MEDICAL?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 24.789, een solvabiliteit van 20,5 % en een winst van € 70.830. De winst steeg met 13,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MABILLE CABINET MEDICAL failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MABILLE CABINET MEDICAL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MABILLE CABINET MEDICAL de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MABILLE CABINET MEDICAL, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt MABILLE CABINET MEDICAL?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MABILLE CABINET MEDICAL 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MABILLE CABINET MEDICAL?
Het boekjaar van MABILLE CABINET MEDICAL eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0468299865
Europese Commissie0468299865
Notarissen (Fednot)