Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0467.497.438
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1999-11-24
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Clos les Masures 2, 4052 Chaudfontaine
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 276.747
▲ 5,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.505.148
▲ 7,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
88,0 %
▼ 6,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 479.532 | ▲ 7,5 % | € 446.185 | € 484.251 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 389.459 | ▲ 9,4 % | € 355.901 | € 396.059 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 276.747 | ▲ 5,4 % | € 262.507 | € 282.322 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.505.148 | ▲ 7,9 % | € 1.394.971 | € 1.255.071 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 205.720 | ▲ 152,7 % | € 81.404 | € 55.664 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.710.868 | ▲ 15,9 % | € 1.476.375 | € 1.310.735 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 88,0 % | ▼ 6,5 ptn | 94,5 % | 95,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Saint-Nicolas 126, 4000 Liège
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-20
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-11
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PIROUZ PEYMAN DENTAL?
Het ondernemingsnummer van PIROUZ PEYMAN DENTAL is 0467.497.438. Het btw-nummer is BE 0467.497.438.
Wanneer werd PIROUZ PEYMAN DENTAL opgericht?
PIROUZ PEYMAN DENTAL werd opgericht op 24 november 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PIROUZ PEYMAN DENTAL?
De maatschappelijke zetel van PIROUZ PEYMAN DENTAL is Clos les Masures 2, 4052 Chaudfontaine.
Wat doet PIROUZ PEYMAN DENTAL?
De hoofdactiviteit van PIROUZ PEYMAN DENTAL is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft PIROUZ PEYMAN DENTAL?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PIROUZ PEYMAN DENTAL geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PIROUZ PEYMAN DENTAL?
PIROUZ PEYMAN DENTAL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 479.532 in 2025. De winst van het boekjaar was € 276.747.
Is PIROUZ PEYMAN DENTAL bereikbaar via Peppol?
PIROUZ PEYMAN DENTAL staat niet in de Peppol Directory (stand van 4 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0467497438; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is PIROUZ PEYMAN DENTAL?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.505.148, een solvabiliteit van 88,0 % en een winst van € 276.747. De winst steeg met 5,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PIROUZ PEYMAN DENTAL failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PIROUZ PEYMAN DENTAL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PIROUZ PEYMAN DENTAL de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van PIROUZ PEYMAN DENTAL, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 20 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt PIROUZ PEYMAN DENTAL?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PIROUZ PEYMAN DENTAL 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PIROUZ PEYMAN DENTAL?
Het boekjaar van PIROUZ PEYMAN DENTAL eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0467497438
Europese Commissie0467497438
Notarissen (Fednot)