Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0467.107.161
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1999-10-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Louizalaan 367, 1050 Brussel
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 4.285
▲ 120,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.184.247
▲ 0,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
52,3 %
▲ 0,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 87.483 | ▲ 5,3 % | € 83.041 | € 46.329 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 42.066 | ▲ 141,9 % | € 17.390 | € 10.975 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 4.285 | ▲ 120,3 % | € -21.145 | € -1.256 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.184.247 | ▲ 0,4 % | € 1.179.962 | € 1.101.106 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.080.164 | ▼ 0,7 % | € 1.087.871 | € 1.155.801 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.264.411 | ▼ 0,2 % | € 2.267.832 | € 2.256.907 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 52,3 % | ▲ 0,3 ptn | 52,0 % | 48,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Louizalaan 367, 1050 Brussel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-07
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-04
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van FONCIERE DU MONASTERE?
Het ondernemingsnummer van FONCIERE DU MONASTERE is 0467.107.161. Het btw-nummer is BE 0467.107.161.
Wanneer werd FONCIERE DU MONASTERE opgericht?
FONCIERE DU MONASTERE werd opgericht op 20 oktober 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van FONCIERE DU MONASTERE?
De maatschappelijke zetel van FONCIERE DU MONASTERE is Louizalaan 367, 1050 Brussel.
Hoeveel werknemers heeft FONCIERE DU MONASTERE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had FONCIERE DU MONASTERE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van FONCIERE DU MONASTERE?
FONCIERE DU MONASTERE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 87.483 in 2025. De winst van het boekjaar was € 4.285.
Is FONCIERE DU MONASTERE bereikbaar via Peppol?
FONCIERE DU MONASTERE staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0467107161; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is FONCIERE DU MONASTERE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.184.247, een solvabiliteit van 52,3 % en een winst van € 4.285. De winst steeg met 120,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is FONCIERE DU MONASTERE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FONCIERE DU MONASTERE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft FONCIERE DU MONASTERE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van FONCIERE DU MONASTERE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt FONCIERE DU MONASTERE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FONCIERE DU MONASTERE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van FONCIERE DU MONASTERE?
Het boekjaar van FONCIERE DU MONASTERE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0467107161
Europese Commissie0467107161
Notarissen (Fednot)