Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0467.074.893
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Opening faillissement
- Begindatum
- 1999-10-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Place Jules Mansart(L.L) 8, 7100 La Louvière
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 14.803
▲ 44,5 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 74.719
▲ 24,7 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
44,9 %
▲ 4,3 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 78.684 | ▼ 26,6 % | € 107.186 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 24.184 | ▼ 14,6 % | € 28.335 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 14.803 | ▲ 44,5 % | € 10.244 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 74.719 | ▲ 24,7 % | € 59.916 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 91.665 | ▲ 4,7 % | € 87.579 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 166.384 | ▲ 12,8 % | € 147.495 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 44,9 % | ▲ 4,3 ptn | 40,6 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Saint Laurent 7, 7170 Manage
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-18
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2025-09-18
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van UN TOIT POUR TOI?
Het ondernemingsnummer van UN TOIT POUR TOI is 0467.074.893. Het btw-nummer is BE 0467.074.893.
Wanneer werd UN TOIT POUR TOI opgericht?
UN TOIT POUR TOI werd opgericht op 15 oktober 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van UN TOIT POUR TOI?
De maatschappelijke zetel van UN TOIT POUR TOI is Place Jules Mansart(L.L) 8, 7100 La Louvière.
Wat doet UN TOIT POUR TOI?
De hoofdactiviteit van UN TOIT POUR TOI is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).
Hoeveel werknemers heeft UN TOIT POUR TOI?
Volgens de jaarrekening over 2024 had UN TOIT POUR TOI geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van UN TOIT POUR TOI?
UN TOIT POUR TOI vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 78.684 in 2024. De winst van het boekjaar was € 14.803.
Is UN TOIT POUR TOI bereikbaar via Peppol?
Ja. UN TOIT POUR TOI staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0467074893 en 9925:BE0467074893 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is UN TOIT POUR TOI?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 74.719, een solvabiliteit van 44,9 % en een winst van € 14.803. De winst steeg met 44,5 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is UN TOIT POUR TOI failliet of in vereffening?
Volgens de KBO is de rechtstoestand van UN TOIT POUR TOI ‘Opening faillissement’ (open data van 11 september 2026).
Heeft UN TOIT POUR TOI de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van UN TOIT POUR TOI, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 18 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt UN TOIT POUR TOI?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft UN TOIT POUR TOI 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van UN TOIT POUR TOI?
Het boekjaar van UN TOIT POUR TOI eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0467074893
Europese Commissie0467074893
Notarissen (Fednot)