Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0467.050.545
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1999-10-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Paul Christiaenstraat 6, 9960 Assenede
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 4.047
▲ 2115,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 453.183
▲ 0,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
31,0 %
▲ 0,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 236.173 | ▼ 1,6 % | € 239.971 | € 221.977 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 38.041 | ▲ 37,1 % | € 27.741 | € 22.274 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 4.047 | ▲ 2115,4 % | € -201 | € -4.540 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 453.183 | ▲ 0,9 % | € 449.136 | € 449.337 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 932.359 | ▲ 1,1 % | € 922.205 | € 999.489 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.459.997 | ▲ 0,7 % | € 1.449.715 | € 1.531.118 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 31,0 % | ▲ 0,1 ptn | 31,0 % | 29,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Paul Christiaenstraat 6, 9960 Assenede
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-15
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-25
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CARROSSERIE LECLUYSE?
Het ondernemingsnummer van CARROSSERIE LECLUYSE is 0467.050.545. Het btw-nummer is BE 0467.050.545.
Wanneer werd CARROSSERIE LECLUYSE opgericht?
CARROSSERIE LECLUYSE werd opgericht op 13 oktober 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CARROSSERIE LECLUYSE?
De maatschappelijke zetel van CARROSSERIE LECLUYSE is Paul Christiaenstraat 6, 9960 Assenede.
Wat doet CARROSSERIE LECLUYSE?
De hoofdactiviteit van CARROSSERIE LECLUYSE is: Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) (NACE 95.314).
Hoeveel werknemers heeft CARROSSERIE LECLUYSE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CARROSSERIE LECLUYSE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CARROSSERIE LECLUYSE?
CARROSSERIE LECLUYSE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 236.173 in 2025. De winst van het boekjaar was € 4.047.
Is CARROSSERIE LECLUYSE bereikbaar via Peppol?
Ja. CARROSSERIE LECLUYSE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0467050545 en 9925:BE0467050545 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is CARROSSERIE LECLUYSE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 453.183, een solvabiliteit van 31,0 % en een winst van € 4.047. De winst steeg met 2115,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CARROSSERIE LECLUYSE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CARROSSERIE LECLUYSE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CARROSSERIE LECLUYSE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CARROSSERIE LECLUYSE, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 15 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt CARROSSERIE LECLUYSE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CARROSSERIE LECLUYSE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CARROSSERIE LECLUYSE?
Het boekjaar van CARROSSERIE LECLUYSE eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0467050545
Europese Commissie0467050545
Notarissen (Fednot)