Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0467.025.504
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1999-10-08
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Veurestraat 17, 9051 Gent
- Andere namen
- M.I.C. · Afkorting (Nederlands)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 159.026
▲ 136,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 3.246.396
▲ 5,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
75,0 %
▼ 1,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | 2022 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 415.972 | ▲ 475,0 % | € 72.348 | € 141.870 | € 435.186 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 296.363 | ▲ 162,0 % | € -478.126 | € 20.418 | € 318.316 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 159.026 | ▲ 136,1 % | € -440.805 | € -33.485 | € 202.698 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 3.246.396 | ▲ 5,2 % | € 3.087.371 | € 3.528.176 | € 3.561.661 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 957.150 | ▲ 1,6 % | € 942.170 | € 940.715 | € 1.320.645 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 4.326.132 | ▲ 6,7 % | € 4.053.842 | € 4.583.818 | € 5.001.247 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 75,0 % | ▼ 1,1 ptn | 76,2 % | 77,0 % | 71,2 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kleine Goedingenstraat 24 E, 9051 Gent
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-18
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-06
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2024-07-29 · verbetering
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MANAGEMENT AND INVEST CO?
Het ondernemingsnummer van MANAGEMENT AND INVEST CO is 0467.025.504. Het btw-nummer is BE 0467.025.504.
Wanneer werd MANAGEMENT AND INVEST CO opgericht?
MANAGEMENT AND INVEST CO werd opgericht op 8 oktober 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MANAGEMENT AND INVEST CO?
De maatschappelijke zetel van MANAGEMENT AND INVEST CO is Veurestraat 17, 9051 Gent.
Hoeveel werknemers heeft MANAGEMENT AND INVEST CO?
Volgens de jaarrekening over 2025 had MANAGEMENT AND INVEST CO geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van MANAGEMENT AND INVEST CO?
MANAGEMENT AND INVEST CO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 415.972 in 2025. De winst van het boekjaar was € 159.026.
Is MANAGEMENT AND INVEST CO bereikbaar via Peppol?
Ja. MANAGEMENT AND INVEST CO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0467025504 en 9925:BE0467025504 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is MANAGEMENT AND INVEST CO?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 3.246.396, een solvabiliteit van 75,0 % en een winst van € 159.026. De winst steeg met 136,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MANAGEMENT AND INVEST CO failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MANAGEMENT AND INVEST CO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MANAGEMENT AND INVEST CO de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MANAGEMENT AND INVEST CO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 18 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt MANAGEMENT AND INVEST CO?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MANAGEMENT AND INVEST CO 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MANAGEMENT AND INVEST CO?
Het boekjaar van MANAGEMENT AND INVEST CO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0467025504
Europese Commissie0467025504
Notarissen (Fednot)