Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0466.671.453
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1999-02-15
- Personeel
- 23,4 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Herreuse (MGS) 3, 6590 Momignies
- Andere namen
- E.S.E.M. · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
- 88.911Kinderdagverblijven en crèches
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -30.422
▼ 2301,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 702.775
▼ 5,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
53,0 %
▼ 10,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.330.847 | ▲ 32,1 % | € 1.007.073 | € 933.377 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -45.386 | ▼ 96,1 % | € -23.142 | € -62.942 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -30.422 | ▼ 2301,6 % | € 1.382 | € -14.920 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 702.775 | ▼ 5,9 % | € 746.471 | € 758.362 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 532.851 | ▲ 68,8 % | € 315.638 | € 335.517 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.327.033 | ▲ 13,1 % | € 1.173.512 | € 1.210.630 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 53,0 % | ▼ 10,7 ptn | 63,6 % | 62,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 23,4 | ▲ 3,6 | 19,8 | 18,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m04-f | m04-f | m04-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Mandenne (MGS) 1, 6590 Momignies
Vestiging
Rue Herreuse (MGS) 3, 6590 Momignies
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE?
Het ondernemingsnummer van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE is 0466.671.453. Het btw-nummer is BE 0466.671.453.
Wanneer werd ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE opgericht?
ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE werd opgericht op 15 februari 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE?
De maatschappelijke zetel van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE is Rue Herreuse (MGS) 3, 6590 Momignies.
Wat doet ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE?
De hoofdactiviteit van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE is: Overige zakelijke dienstverlening, neg (NACE 82.990); Kinderdagverblijven en crèches (NACE 88.911).
Hoeveel werknemers heeft ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE gemiddeld 23,4 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE?
ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.330.847 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 30.422.
Is ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE bereikbaar via Peppol?
Ja. ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0466671453 (stand van 7 november 2026).
Hoe financieel gezond is ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 702.775, een solvabiliteit van 53,0 % en een verlies van € 30.422. De winst daalde met 2301,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE?
Het boekjaar van ENTRAIDE ET SOLIDARITE EN ENTRE SAMBRE ET MEUSE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0466671453
Europese Commissie0466671453
Notarissen (Fednot)