Belgische ondernemingen

Onderneming 0465.997.304

ESR MOTORSPORT NV

Actief sinds 1999 Normale toestand Naamloze vennootschap Lontzen

Naamloze vennootschap in Lontzen, sinds 1999. Bouwrijp maken van terreinen. Brutomarge € 25k, winst € 17k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0465.997.304.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 17.305

▲ 1175,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 115.104

▲ 17,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0465.997.304
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1999-05-12
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Jean-Jacques Dony 4, 4710 Lontzen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.120Bouwrijp maken van terreinenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.110SlopenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 17.305

▲ 1175,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 115.104

▲ 17,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

83,7 %

▼ 12,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 24.671▲ 282,5 %€ 6.450€ 4.317
Bedrijfswinst (-verlies)€ 17.384▲ 10392,8 %€ -169€ -9.315
Winst (verlies) van het boekjaar€ 17.305▲ 1175,0 %€ -1.610€ -9.606
Balans
Eigen vermogen€ 115.104▲ 17,7 %€ 97.799€ 99.409
Schulden€ 22.474▲ 431,3 %€ 4.230€ 223
Balanstotaal€ 137.579▲ 34,8 %€ 102.029€ 99.633
Solvabiliteit berekend83,7 %▼ 12,2 ptn95,9 %99,8 %
Schemam07-fm07-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Avenue René Lange 48, 4910 Theux

2.091.107.588 · sinds 1999-05-25

  • 42.130.02 Bouw van tunnels voor spoorweg- en autoverkeer en van overige ondergrondse doorgangen
  • 43.110 Slopen
  • 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven
  • 43.120.03 Verlaging van het grondwaterpeil en drainage van bouwterreinen
  • 43.240.04 Algemene bouwinstallatie

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ESR MOTORSPORT?

Het ondernemingsnummer van ESR MOTORSPORT is 0465.997.304. Het btw-nummer is BE 0465.997.304.

Wanneer werd ESR MOTORSPORT opgericht?

ESR MOTORSPORT werd opgericht op 12 mei 1999, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ESR MOTORSPORT?

De maatschappelijke zetel van ESR MOTORSPORT is Rue Jean-Jacques Dony 4, 4710 Lontzen.

Wat doet ESR MOTORSPORT?

De hoofdactiviteit van ESR MOTORSPORT is: Bouwrijp maken van terreinen (NACE 43.120).

Hoeveel werknemers heeft ESR MOTORSPORT?

Volgens de jaarrekening over 2025 had ESR MOTORSPORT geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van ESR MOTORSPORT?

ESR MOTORSPORT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 24.671 in 2025. De winst van het boekjaar was € 17.305.

Is ESR MOTORSPORT bereikbaar via Peppol?

Ja. ESR MOTORSPORT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0465997304 en 9925:BE0465997304 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is ESR MOTORSPORT?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 115.104, een solvabiliteit van 83,7 % en een winst van € 17.305. De winst steeg met 1175,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is ESR MOTORSPORT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ESR MOTORSPORT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft ESR MOTORSPORT de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van ESR MOTORSPORT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt ESR MOTORSPORT?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ESR MOTORSPORT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van ESR MOTORSPORT?

Het boekjaar van ESR MOTORSPORT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid