Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0465.841.609
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1999-05-07
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Saint-Pierre,Rue Nole Pré 6, 6800 Libramont-Chevigny
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.410Dakwerkzaamheden
- 43.410Dakwerkzaamheden
- 43.320Schrijnwerk
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 203.384
▲ 78,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 929.605
▲ 6,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
72,2 %
▼ 9,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 370.517 | ▲ 61,2 % | € 229.846 | € 205.806 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 254.465 | ▲ 77,2 % | € 143.601 | € 117.086 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 203.384 | ▲ 78,2 % | € 114.124 | € 102.803 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 929.605 | ▲ 6,1 % | € 876.221 | € 912.097 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 357.177 | ▲ 86,0 % | € 192.045 | € 41.562 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.286.782 | ▲ 20,5 % | € 1.068.266 | € 953.659 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 72,2 % | ▼ 9,8 ptn | 82,0 % | 95,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Saint-Pierre,Rue Nole Pré 6, 6800 Libramont-Chevigny
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Willy MAURY et Fils?
Het ondernemingsnummer van Willy MAURY et Fils is 0465.841.609. Het btw-nummer is BE 0465.841.609.
Wanneer werd Willy MAURY et Fils opgericht?
Willy MAURY et Fils werd opgericht op 7 mei 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Willy MAURY et Fils?
De maatschappelijke zetel van Willy MAURY et Fils is Saint-Pierre,Rue Nole Pré 6, 6800 Libramont-Chevigny.
Wat doet Willy MAURY et Fils?
De hoofdactiviteit van Willy MAURY et Fils is: Dakwerkzaamheden (NACE 43.410).
Hoeveel werknemers heeft Willy MAURY et Fils?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Willy MAURY et Fils geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Willy MAURY et Fils?
Willy MAURY et Fils vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 370.517 in 2025. De winst van het boekjaar was € 203.384.
Is Willy MAURY et Fils bereikbaar via Peppol?
Ja. Willy MAURY et Fils staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0465841609 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Willy MAURY et Fils?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 929.605, een solvabiliteit van 72,2 % en een winst van € 203.384. De winst steeg met 78,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Willy MAURY et Fils failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Willy MAURY et Fils ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Willy MAURY et Fils de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Willy MAURY et Fils, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wanneer eindigt het boekjaar van Willy MAURY et Fils?
Het boekjaar van Willy MAURY et Fils eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0465841609
Europese Commissie0465841609
Notarissen (Fednot)