Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0465.799.542
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1999-04-06
- Personeel
- 11,8 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Paanderstraat 11, 8760 Tielt
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 37.000Afvalwaterafvoer
- 37.000Afvalwaterafvoer
- 81.300Landschapsverzorging
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 388.278
▲ 31,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 927.427
▲ 16,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
47,0 %
▲ 2,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.386.713 | ▲ 19,7 % | € 1.158.836 | € 1.159.668 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 514.576 | ▲ 28,5 % | € 400.309 | € 505.498 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 388.278 | ▲ 31,2 % | € 295.999 | € 379.015 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 927.427 | ▲ 16,8 % | € 794.149 | € 758.151 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.044.987 | ▲ 5,3 % | € 992.758 | € 832.908 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.975.015 | ▲ 10,1 % | € 1.793.619 | € 1.601.881 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 47,0 % | ▲ 2,7 ptn | 44,3 % | 47,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 11,8 | ▲ 1,4 | 10,4 | 10,1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Paanderstraat 11, 8760 Tielt
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-28
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-27
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-02-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van VANDE VYVERE CLEANING?
Het ondernemingsnummer van VANDE VYVERE CLEANING is 0465.799.542. Het btw-nummer is BE 0465.799.542.
Wanneer werd VANDE VYVERE CLEANING opgericht?
VANDE VYVERE CLEANING werd opgericht op 6 april 1999, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van VANDE VYVERE CLEANING?
De maatschappelijke zetel van VANDE VYVERE CLEANING is Paanderstraat 11, 8760 Tielt.
Wat doet VANDE VYVERE CLEANING?
De hoofdactiviteit van VANDE VYVERE CLEANING is: Afvalwaterafvoer (NACE 37.000).
Hoeveel werknemers heeft VANDE VYVERE CLEANING?
Volgens de jaarrekening over 2025 had VANDE VYVERE CLEANING gemiddeld 11,8 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van VANDE VYVERE CLEANING?
VANDE VYVERE CLEANING vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.386.713 in 2025. De winst van het boekjaar was € 388.278.
Is VANDE VYVERE CLEANING bereikbaar via Peppol?
Ja. VANDE VYVERE CLEANING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0465799542 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is VANDE VYVERE CLEANING?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 927.427, een solvabiliteit van 47,0 % en een winst van € 388.278. De winst steeg met 31,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is VANDE VYVERE CLEANING failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VANDE VYVERE CLEANING ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft VANDE VYVERE CLEANING de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van VANDE VYVERE CLEANING, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 28 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt VANDE VYVERE CLEANING?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VANDE VYVERE CLEANING 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van VANDE VYVERE CLEANING?
Het boekjaar van VANDE VYVERE CLEANING eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0465799542
Europese Commissie0465799542
Notarissen (Fednot)