Belgische ondernemingen

Onderneming 0465.071.547

EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS BV

Actief sinds 1999 Normale toestand Besloten Vennootschap Lendelede

Besloten Vennootschap in Lendelede, sinds 1999. Groothandel in machines, werktuigen en toebehoren voor de landbouw. Omzet € 281k, winst € 59k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0465.071.547.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 59.046

▲ 11,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 339.323

▲ 4,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0465.071.547
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1999-02-05
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Hulstsestraat 2 bus A, 8860 Lendelede
Andere namen
ESS & L · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.610Groothandel in machines, werktuigen en toebehoren voor de landbouwHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 28.220Vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.399Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 59.046

▲ 11,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 339.323

▲ 4,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

69,4 %

▼ 6,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 280.510▲ 8,7 %€ 258.029–
Brutomarge€ 106.195▲ 14,1 %€ 93.043€ 68.706
Bedrijfswinst (-verlies)€ 86.363▲ 19,7 %€ 72.143€ 46.524
Winst (verlies) van het boekjaar€ 59.046▲ 11,7 %€ 52.858€ 31.125
Balans
Eigen vermogen€ 339.323▲ 4,3 %€ 325.277€ 292.419
Schulden€ 149.639▲ 41,6 %€ 105.691€ 147.970
Balanstotaal€ 488.962▲ 13,5 %€ 430.967€ 440.389
Solvabiliteit berekend69,4 %▼ 6,1 ptn75,5 %66,4 %
Schemam81-fm81-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Hulstsestraat 2, 8860 Lendelede

2.090.265.569 · sinds 1999-02-26

  • 26.110.02 Vervaardiging van gemonteerde piëzo-elektrische kristallen
  • 28.130.01 Vervaardiging van lucht- en vacuumpompen en van compressoren voor lucht en andere gassen
  • 28.299.01 Vervaardiging van distilleer- en rectificeertoestellen voor aardolieraffinaderijen, voor de chemische industrie of voor de drankenindustrie
  • 30.320.01 Vervaardiging van luchtvaartuigen voor het vervoer van goederen of passagiers, voor gebruik door de strijdkrachten (inclusief bewapeningsinstallatie)
  • 33.120 Reparatie en onderhoud van machines

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS?

Het ondernemingsnummer van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS is 0465.071.547. Het btw-nummer is BE 0465.071.547.

Wanneer werd EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS opgericht?

EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS werd opgericht op 5 februari 1999, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS?

De maatschappelijke zetel van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS is Hulstsestraat 2 bus A, 8860 Lendelede.

Wat doet EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS?

De hoofdactiviteit van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS is: Groothandel in machines, werktuigen en toebehoren voor de landbouw (NACE 46.610).

Hoeveel werknemers heeft EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS?

In 2025 had EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS een omzet van € 280.510. De winst van het boekjaar was € 59.046.

Is EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS bereikbaar via Peppol?

Ja. EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0465071547 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 339.323, een solvabiliteit van 69,4 % en een winst van € 59.046. De winst steeg met 11,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 2 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS?

Het boekjaar van EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICS eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid