Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0464.838.747
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-12-15
- Personeel
- 0,7 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vossenberglaan 5, 9070 Destelbergen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.432Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelen
- 46.643Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal
- 47.742Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -55.211
▼ 196,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 709.110
▼ 7,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
82,7 %
▼ 1,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 22.193 | ▼ 85,7 % | € 155.284 | € 101.695 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -57.737 | ▼ 193,7 % | € 61.641 | € -16.253 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -55.211 | ▼ 196,4 % | € 57.274 | € 5.456 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 709.110 | ▼ 7,2 % | € 764.321 | € 707.047 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 148.586 | = 0 % | € 148.567 | € 109.979 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 857.695 | ▼ 6,0 % | € 912.888 | € 817.027 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 82,7 % | ▼ 1,0 ptn | 83,7 % | 86,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 0,7 | ▼ 0,1 | 0,8 | 0,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Groenestaakstraat 59, 9030 Gent
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-14
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LASER MECHANISMS EUROPE?
Het ondernemingsnummer van LASER MECHANISMS EUROPE is 0464.838.747. Het btw-nummer is BE 0464.838.747.
Wanneer werd LASER MECHANISMS EUROPE opgericht?
LASER MECHANISMS EUROPE werd opgericht op 15 december 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LASER MECHANISMS EUROPE?
De maatschappelijke zetel van LASER MECHANISMS EUROPE is Vossenberglaan 5, 9070 Destelbergen.
Wat doet LASER MECHANISMS EUROPE?
De hoofdactiviteit van LASER MECHANISMS EUROPE is: Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelen (NACE 46.432); Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal (NACE 46.643).
Hoeveel werknemers heeft LASER MECHANISMS EUROPE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had LASER MECHANISMS EUROPE gemiddeld 0,7 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van LASER MECHANISMS EUROPE?
LASER MECHANISMS EUROPE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 22.193 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 55.211.
Is LASER MECHANISMS EUROPE bereikbaar via Peppol?
Ja. LASER MECHANISMS EUROPE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0464838747 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is LASER MECHANISMS EUROPE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 709.110, een solvabiliteit van 82,7 % en een verlies van € 55.211. De winst daalde met 196,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LASER MECHANISMS EUROPE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LASER MECHANISMS EUROPE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LASER MECHANISMS EUROPE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van LASER MECHANISMS EUROPE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt LASER MECHANISMS EUROPE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LASER MECHANISMS EUROPE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LASER MECHANISMS EUROPE?
Het boekjaar van LASER MECHANISMS EUROPE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0464838747
Europese Commissie0464838747
Notarissen (Fednot)