Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0464.582.884
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-11-13
- Personeel
- 0,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Anspachlaan 1, 1000 Brussel
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 11.175.702
▲ 121989,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 2.835.902
▲ 19,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
16,2 %
▼ 76,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 14.824.534 | ▲ 846184,5 % | € 1.752 | € -3.116 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 14.822.568 | ▲ 846072,2 % | € 1.752 | € -4.077 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 11.175.702 | ▲ 121989,7 % | € -9.169 | € -13.346 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.835.902 | ▲ 19,5 % | € 2.373.046 | € 2.382.215 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 14.694.801 | ▲ 8052,1 % | € 180.257 | € 171.088 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 17.530.703 | ▲ 586,6 % | € 2.553.303 | € 2.553.303 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 16,2 % | ▼ 76,8 ptn | 92,9 % | 93,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 0,0 | = 0 | 0,0 | – | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Anspachlaan 1, 1000 Brussel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-15
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-05
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van FONCIERE JENNIFER?
Het ondernemingsnummer van FONCIERE JENNIFER is 0464.582.884. Het btw-nummer is BE 0464.582.884.
Wanneer werd FONCIERE JENNIFER opgericht?
FONCIERE JENNIFER werd opgericht op 13 november 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van FONCIERE JENNIFER?
De maatschappelijke zetel van FONCIERE JENNIFER is Anspachlaan 1, 1000 Brussel.
Hoeveel werknemers heeft FONCIERE JENNIFER?
Volgens de jaarrekening over 2025 had FONCIERE JENNIFER gemiddeld 0,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van FONCIERE JENNIFER?
FONCIERE JENNIFER vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 14.824.534 in 2025. De winst van het boekjaar was € 11.175.702.
Is FONCIERE JENNIFER bereikbaar via Peppol?
Ja. FONCIERE JENNIFER staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0464582884 en 9925:BE0464582884 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is FONCIERE JENNIFER?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.835.902, een solvabiliteit van 16,2 % en een winst van € 11.175.702. De winst steeg met 121989,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is FONCIERE JENNIFER failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FONCIERE JENNIFER ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft FONCIERE JENNIFER de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van FONCIERE JENNIFER, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt FONCIERE JENNIFER?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FONCIERE JENNIFER 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van FONCIERE JENNIFER?
Het boekjaar van FONCIERE JENNIFER eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0464582884
Europese Commissie0464582884
Notarissen (Fednot)