Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0464.090.560
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-09-11
- Personeel
- 4,4 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Brugsesteenweg 42, 8531 Harelbeke
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 14.210Vervaardiging van bovenkleding
- 14.210Vervaardiging van bovenkleding
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 32.361
▼ 40,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 253.572
▲ 14,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
30,3 %
▲ 6,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 317.659 | ▼ 0,1 % | € 318.050 | € 295.818 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 50.723 | ▼ 38,1 % | € 81.918 | € 23.699 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 32.361 | ▼ 40,1 % | € 54.058 | € 2.460 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 253.572 | ▲ 14,6 % | € 221.211 | € 167.153 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 584.515 | ▼ 19,2 % | € 723.141 | € 652.450 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 838.087 | ▼ 11,3 % | € 944.352 | € 819.602 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 30,3 % | ▲ 6,8 ptn | 23,4 % | 20,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 4,4 | ▲ 0,4 | 4,0 | 4,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Brugsesteenweg 42, 8531 Harelbeke
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-23
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-04
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CASTELLINO PRODUCTIONS?
Het ondernemingsnummer van CASTELLINO PRODUCTIONS is 0464.090.560. Het btw-nummer is BE 0464.090.560.
Wanneer werd CASTELLINO PRODUCTIONS opgericht?
CASTELLINO PRODUCTIONS werd opgericht op 11 september 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CASTELLINO PRODUCTIONS?
De maatschappelijke zetel van CASTELLINO PRODUCTIONS is Brugsesteenweg 42, 8531 Harelbeke.
Wat doet CASTELLINO PRODUCTIONS?
De hoofdactiviteit van CASTELLINO PRODUCTIONS is: Vervaardiging van bovenkleding (NACE 14.210).
Hoeveel werknemers heeft CASTELLINO PRODUCTIONS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CASTELLINO PRODUCTIONS gemiddeld 4,4 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van CASTELLINO PRODUCTIONS?
CASTELLINO PRODUCTIONS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 317.659 in 2025. De winst van het boekjaar was € 32.361.
Is CASTELLINO PRODUCTIONS bereikbaar via Peppol?
Ja. CASTELLINO PRODUCTIONS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0464090560 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is CASTELLINO PRODUCTIONS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 253.572, een solvabiliteit van 30,3 % en een winst van € 32.361. De winst daalde met 40,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CASTELLINO PRODUCTIONS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CASTELLINO PRODUCTIONS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CASTELLINO PRODUCTIONS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CASTELLINO PRODUCTIONS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt CASTELLINO PRODUCTIONS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CASTELLINO PRODUCTIONS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CASTELLINO PRODUCTIONS?
Het boekjaar van CASTELLINO PRODUCTIONS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0464090560
Europese Commissie0464090560
Notarissen (Fednot)