Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0463.794.711
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-07-10
- Personeel
- 2,2 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Emile-Parfonry 28, 6990 Hotton
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 82.843
▲ 71,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 115.127
▲ 24,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
12,0 %
▲ 0,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 325.743 | ▲ 8,7 % | € 299.707 | € 285.379 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 114.216 | ▲ 9,6 % | € 104.255 | € 84.490 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 82.843 | ▲ 71,1 % | € 48.419 | € 46.619 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 115.127 | ▲ 24,8 % | € 92.284 | € 63.865 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 843.460 | ▲ 19,8 % | € 704.114 | € 666.554 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 958.587 | ▲ 20,4 % | € 796.398 | € 730.419 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 12,0 % | ▲ 0,4 ptn | 11,6 % | 8,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 2,2 | ▲ 0,1 | 2,1 | 2,6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Emile-Parfonry 28, 6990 Hotton
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-20
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-14
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PHARMACIE JUPSIN?
Het ondernemingsnummer van PHARMACIE JUPSIN is 0463.794.711. Het btw-nummer is BE 0463.794.711.
Wanneer werd PHARMACIE JUPSIN opgericht?
PHARMACIE JUPSIN werd opgericht op 10 juli 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PHARMACIE JUPSIN?
De maatschappelijke zetel van PHARMACIE JUPSIN is Rue Emile-Parfonry 28, 6990 Hotton.
Wat doet PHARMACIE JUPSIN?
De hoofdactiviteit van PHARMACIE JUPSIN is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).
Hoeveel werknemers heeft PHARMACIE JUPSIN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PHARMACIE JUPSIN gemiddeld 2,2 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van PHARMACIE JUPSIN?
PHARMACIE JUPSIN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 325.743 in 2025. De winst van het boekjaar was € 82.843.
Is PHARMACIE JUPSIN bereikbaar via Peppol?
Ja. PHARMACIE JUPSIN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0463794711 en 9925:BE0463794711 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is PHARMACIE JUPSIN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 115.127, een solvabiliteit van 12,0 % en een winst van € 82.843. De winst steeg met 71,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PHARMACIE JUPSIN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHARMACIE JUPSIN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PHARMACIE JUPSIN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van PHARMACIE JUPSIN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 20 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt PHARMACIE JUPSIN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHARMACIE JUPSIN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PHARMACIE JUPSIN?
Het boekjaar van PHARMACIE JUPSIN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0463794711
Europese Commissie0463794711
Notarissen (Fednot)