Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0463.758.978
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-04-27
- Personeel
- 85,2 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Antwerpse Steenweg 103, 9140 Temse
- Andere namen
- WZC Huize Vincent · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 87.301Rusthuizen voor ouderen (ROB)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
16 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -258.313
▼ 164,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 6.620.452
▼ 5,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
44,0 %
▼ 1,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 6.375.376 | ▲ 1,4 % | € 6.285.726 | € 6.035.532 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -119.704 | ▼ 535,0 % | € -18.851 | € 126.144 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -258.313 | ▼ 164,1 % | € -97.812 | € 65.087 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 6.620.452 | ▼ 5,4 % | € 7.000.078 | € 7.301.795 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 8.377.635 | ▲ 1,3 % | € 8.270.062 | € 8.657.679 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 15.054.690 | ▼ 1,8 % | € 15.336.065 | € 16.059.474 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 44,0 % | ▼ 1,7 ptn | 45,6 % | 45,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 85,2 | ▲ 0,7 | 84,5 | 84,4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m05-f | m05-f | m05-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Antwerpse Steenweg 103, 9140 Temse
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-14
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-08
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-02
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent?
Het ondernemingsnummer van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent is 0463.758.978. Het btw-nummer is BE 0463.758.978.
Wanneer werd Woon- en zorgcentrum Huize Vincent opgericht?
Woon- en zorgcentrum Huize Vincent werd opgericht op 27 april 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent?
De maatschappelijke zetel van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent is Antwerpse Steenweg 103, 9140 Temse.
Wat doet Woon- en zorgcentrum Huize Vincent?
De hoofdactiviteit van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent is: Rusthuizen voor ouderen (ROB) (NACE 87.301).
Hoeveel werknemers heeft Woon- en zorgcentrum Huize Vincent?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Woon- en zorgcentrum Huize Vincent gemiddeld 85,2 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent?
In 2025 had Woon- en zorgcentrum Huize Vincent een omzet van € 6.375.376. Het boekjaar sloot met een verlies van € 258.313.
Is Woon- en zorgcentrum Huize Vincent bereikbaar via Peppol?
Ja. Woon- en zorgcentrum Huize Vincent staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0463758978 en 9925:BE0463758978 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Woon- en zorgcentrum Huize Vincent?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 6.620.452, een solvabiliteit van 44,0 % en een verlies van € 258.313. De winst daalde met 164,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Woon- en zorgcentrum Huize Vincent failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Woon- en zorgcentrum Huize Vincent de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Woon- en zorgcentrum Huize Vincent?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Woon- en zorgcentrum Huize Vincent 16 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent?
Het boekjaar van Woon- en zorgcentrum Huize Vincent eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0463758978
Europese Commissie0463758978
Notarissen (Fednot)