Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0463.491.437
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-06-03
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Auguste Lambiottestraat 8, 1030 Schaarbeek
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.320Schrijnwerk
- 43.320Schrijnwerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 4.018
▼ 15,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 303.177
▲ 1,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
76,6 %
▲ 4,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 58.253 | ▲ 6,6 % | € 54.651 | € 63.736 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 7.239 | ▼ 38,6 % | € 11.795 | € 23.886 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 4.018 | ▼ 15,4 % | € 4.750 | € 14.337 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 303.177 | ▲ 1,4 % | € 299.133 | € 294.383 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 92.382 | ▼ 21,7 % | € 117.986 | € 116.054 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 395.559 | ▼ 5,2 % | € 417.119 | € 410.437 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 76,6 % | ▲ 4,9 ptn | 71,7 % | 71,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Clayslaan 86, 1030 Schaarbeek
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-11-24
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-11-05
- 2022-04-01 → 2023-03-31neergelegd 2023-11-06
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SCHRIJNWERKERIJ STRIK?
Het ondernemingsnummer van SCHRIJNWERKERIJ STRIK is 0463.491.437. Het btw-nummer is BE 0463.491.437.
Wanneer werd SCHRIJNWERKERIJ STRIK opgericht?
SCHRIJNWERKERIJ STRIK werd opgericht op 3 juni 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SCHRIJNWERKERIJ STRIK?
De maatschappelijke zetel van SCHRIJNWERKERIJ STRIK is Auguste Lambiottestraat 8, 1030 Schaarbeek.
Wat doet SCHRIJNWERKERIJ STRIK?
De hoofdactiviteit van SCHRIJNWERKERIJ STRIK is: Schrijnwerk (NACE 43.320).
Hoeveel werknemers heeft SCHRIJNWERKERIJ STRIK?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SCHRIJNWERKERIJ STRIK geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van SCHRIJNWERKERIJ STRIK?
SCHRIJNWERKERIJ STRIK vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 58.253 in 2025. De winst van het boekjaar was € 4.018.
Is SCHRIJNWERKERIJ STRIK bereikbaar via Peppol?
Ja. SCHRIJNWERKERIJ STRIK staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0463491437 en 9925:BE0463491437 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is SCHRIJNWERKERIJ STRIK?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 303.177, een solvabiliteit van 76,6 % en een winst van € 4.018. De winst daalde met 15,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SCHRIJNWERKERIJ STRIK failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SCHRIJNWERKERIJ STRIK ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SCHRIJNWERKERIJ STRIK de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van SCHRIJNWERKERIJ STRIK, over het boekjaar tot 31 maart 2025, werd op 24 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 oktober 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 maart 2026 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 oktober 2026.
Wie bestuurt SCHRIJNWERKERIJ STRIK?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SCHRIJNWERKERIJ STRIK 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SCHRIJNWERKERIJ STRIK?
Het boekjaar van SCHRIJNWERKERIJ STRIK eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2024 tot 31 maart 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0463491437
Europese Commissie0463491437
Notarissen (Fednot)