Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0463.460.456
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-02-18
- Personeel
- 24,9 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Marguerite Bervoets 10, 7000 Mons
- Andere namen
- AID Hainaut Centre OISP - Asbl · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 85.592Beroepsopleiding
- 85.592Beroepsopleiding
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 90
▼ 99,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 275.725
= 0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
27,6 %
▲ 0,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 279.885 | ▲ 22,8 % | € 227.888 | € 238.190 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.610.208 | ▼ 1,4 % | € 1.633.374 | € 1.538.652 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 8.246 | ▼ 91,0 % | € 92.113 | € -19.430 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 90 | ▼ 99,9 % | € 66.853 | € 137.740 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 275.725 | = 0 % | € 275.635 | € 208.782 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 599.751 | ▼ 8,6 % | € 656.457 | € 627.659 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 998.872 | ▼ 3,2 % | € 1.032.088 | € 936.437 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 27,6 % | ▲ 0,9 ptn | 26,7 % | 22,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 24,9 | ▲ 1,3 | 23,6 | 23,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m04-f | m04-f | m04-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (5)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Marguerite Bervoets 10, 7000 Mons
Vestiging
Place Maugrétout(L.L) 17, 7100 La Louvière
Vestiging
Rue Leman 110, 7012 Mons
Vestiging
Chaussée de Mons(PIE) 20/1, 7100 La Louvière
Vestiging
Place Adolphe Caffet(PAU) 6, 7100 La Louvière
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-14
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-23
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-04
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle?
Het ondernemingsnummer van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle is 0463.460.456. Het btw-nummer is BE 0463.460.456.
Wanneer werd Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle opgericht?
Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle werd opgericht op 18 februari 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle?
De maatschappelijke zetel van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle is Rue Marguerite Bervoets 10, 7000 Mons.
Wat doet Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle?
De hoofdactiviteit van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle is: Beroepsopleiding (NACE 85.592).
Hoeveel werknemers heeft Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle gemiddeld 24,9 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle?
In 2025 had Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle een omzet van € 279.885. De winst van het boekjaar was € 90.
Is Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle bereikbaar via Peppol?
Ja. Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0463460456 en 9925:BE0463460456 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 275.725, een solvabiliteit van 27,6 % en een winst van € 90. De winst daalde met 99,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle?
Het boekjaar van Actions intégrées de Développement Hainaut Centre - Organisme d'insertion socio-professionnelle eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0463460456
Europese Commissie0463460456
Notarissen (Fednot)