Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0463.379.589
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-05-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Molenstraat 106, 3600 Genk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 5.563
▲ 41,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 79.687
▲ 7,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
36,9 %
▲ 4,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 23.906 | ▲ 8,1 % | € 22.123 | € 25.084 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 9.245 | ▲ 26,9 % | € 7.284 | € 10.831 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 5.563 | ▲ 41,1 % | € 3.943 | € 8.525 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 79.687 | ▲ 7,5 % | € 74.124 | € 143.982 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 136.262 | ▼ 9,7 % | € 150.931 | € 110.133 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 215.949 | ▼ 4,0 % | € 225.056 | € 254.114 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 36,9 % | ▲ 4,0 ptn | 32,9 % | 56,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Molenstraat 106, 3600 Genk
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-09
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van VANDEVENNE INVEST?
Het ondernemingsnummer van VANDEVENNE INVEST is 0463.379.589. Het btw-nummer is BE 0463.379.589.
Wanneer werd VANDEVENNE INVEST opgericht?
VANDEVENNE INVEST werd opgericht op 15 mei 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van VANDEVENNE INVEST?
De maatschappelijke zetel van VANDEVENNE INVEST is Molenstraat 106, 3600 Genk.
Hoeveel werknemers heeft VANDEVENNE INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025 had VANDEVENNE INVEST geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van VANDEVENNE INVEST?
VANDEVENNE INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 23.906 in 2025. De winst van het boekjaar was € 5.563.
Is VANDEVENNE INVEST bereikbaar via Peppol?
Ja. VANDEVENNE INVEST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0463379589 en 9925:BE0463379589 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is VANDEVENNE INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 79.687, een solvabiliteit van 36,9 % en een winst van € 5.563. De winst steeg met 41,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is VANDEVENNE INVEST failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VANDEVENNE INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft VANDEVENNE INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van VANDEVENNE INVEST, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 9 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt VANDEVENNE INVEST?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VANDEVENNE INVEST 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van VANDEVENNE INVEST?
Het boekjaar van VANDEVENNE INVEST eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0463379589
Europese Commissie0463379589
Notarissen (Fednot)