Belgische ondernemingen

Onderneming 0463.255.667

COMMITTED BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Sint-Katelijne-Waver · sinds 1998

Besloten Vennootschap in Sint-Katelijne-Waver, sinds 1998. Reparatie en onderhoud van machines. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0463.255.667.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0463.255.667
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1998-04-27
Maatschappelijke zetel
Berlaarbaan(CEN) 267, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 33.120Reparatie en onderhoud van machinesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.200Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.500Groothandel in informatie- en communicatieapparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.900Niet-gespecialiseerde groothandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.639Detailhandel in overige sportartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 53.200Overige posterijen en koeriersNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.210Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.340Verhuur en lease van transportmiddelen voor vervoer over waterNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Berlaarbaan(CEN) 267, 2860 Sint-Katelijne-Waver

2.086.762.681 · sinds 1998-05-13

33.120.03 Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden; 33.200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen; 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur; 46.900 Niet-gespecialiseerde groothandel; 47.639.02 Kleinhandel in plezier- en sportvaartuigen, surfplanken, zeilen, enz; 53.200 Overige posterijen en koeriers; 64.210 Activiteiten van holdings; 68.110.01 Handel in eigen onroerend goed : flatgebouwen en woningen niet voor bewoning bestemde gebouwen, grond; 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz; 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.; 73.200 Markt- en opinieonderzoek; 73.200.01 Onderzoek naar de omvang van de markt voor bepaalde producten, de ontvangst en de bekendheid van producten en koopgewoonten, met het oog op verkoopbevordering en ontwikkeling van nieuwe producten; 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 77.210.03 Verhuur van pleziervaartuigen; 77.340 Verhuur en lease van transportmiddelen voor vervoer over water; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van COMMITTED?

Het ondernemingsnummer van COMMITTED is 0463.255.667. Het btw-nummer is BE 0463.255.667.

Wanneer werd COMMITTED opgericht?

COMMITTED werd opgericht op 27 april 1998, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van COMMITTED?

De maatschappelijke zetel van COMMITTED is Berlaarbaan(CEN) 267, 2860 Sint-Katelijne-Waver.

Wat doet COMMITTED?

De hoofdactiviteit van COMMITTED is: Reparatie en onderhoud van machines (NACE 33.120).

Is COMMITTED bereikbaar via Peppol?

Ja. COMMITTED staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0463255667 en 9925:BE0463255667 (stand van 25 oktober 2026).

Is COMMITTED failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van COMMITTED ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid