Belgische ondernemingen

Onderneming 0463.249.234

Pharmacie de la Reffe BV

Actief sinds 1998 Normale toestand Besloten Vennootschap Faimes

Besloten Vennootschap in Faimes, sinds 1998. Detailhandel in farmaceutische producten. Brutomarge € 392k, winst € 106k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0463.249.234.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 105.659

▲ 1275,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 448.820

▲ 30,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0463.249.234
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1998-04-28
Personeel
2,8 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue de la Champignotte(AIN) 13, 4317 Faimes

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 105.659

▲ 1275,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 448.820

▲ 30,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

58,0 %

▲ 16,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 391.786▲ 49,9 %€ 261.439€ 298.503
Bedrijfswinst (-verlies)€ 164.789▲ 3298,2 %€ -5.152€ 94.880
Winst (verlies) van het boekjaar€ 105.659▲ 1275,6 %€ -8.988€ 66.819
Balans
Eigen vermogen€ 448.820▲ 30,8 %€ 343.161€ 352.148
Schulden€ 324.607▼ 33,4 %€ 487.114€ 203.519
Balanstotaal€ 773.427▼ 6,8 %€ 830.275€ 555.667
Solvabiliteit berekend58,0 %▲ 16,7 ptn41,3 %63,4 %
Personeel
Voltijdse equivalenten2,8▼ 1,03,82,5
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue de la Reffe 14, 4920 Aywaille

2.090.534.496 · sinds 1999-03-26

  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten
  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Pharmacie de la Reffe?

Het ondernemingsnummer van Pharmacie de la Reffe is 0463.249.234. Het btw-nummer is BE 0463.249.234.

Wanneer werd Pharmacie de la Reffe opgericht?

Pharmacie de la Reffe werd opgericht op 28 april 1998, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Pharmacie de la Reffe?

De maatschappelijke zetel van Pharmacie de la Reffe is Rue de la Champignotte(AIN) 13, 4317 Faimes.

Wat doet Pharmacie de la Reffe?

De hoofdactiviteit van Pharmacie de la Reffe is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).

Hoeveel werknemers heeft Pharmacie de la Reffe?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Pharmacie de la Reffe gemiddeld 2,8 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Pharmacie de la Reffe?

Pharmacie de la Reffe vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 391.786 in 2025. De winst van het boekjaar was € 105.659.

Is Pharmacie de la Reffe bereikbaar via Peppol?

Ja. Pharmacie de la Reffe staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0463249234 en 9925:BE0463249234 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is Pharmacie de la Reffe?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 448.820, een solvabiliteit van 58,0 % en een winst van € 105.659. De winst steeg met 1275,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Pharmacie de la Reffe failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Pharmacie de la Reffe ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Pharmacie de la Reffe de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Pharmacie de la Reffe, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Pharmacie de la Reffe?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Pharmacie de la Reffe 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Pharmacie de la Reffe?

Het boekjaar van Pharmacie de la Reffe eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid