Belgische ondernemingen

Onderneming 0463.167.179

DIW-INVEST BV

Actief sinds 1998 Normale toestand Besloten Vennootschap Dendermonde

Besloten Vennootschap in Dendermonde, sinds 1998. Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment). Brutomarge € −13k, verlies € 22k (2024). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0463.167.179.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -21.953

▲ 11,9 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ -41.998

▼ 109,5 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024

Ondernemingsnummer
0463.167.179
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1998-04-15
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Denstraat (GRE) 81, 9200 Dendermonde

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.221Sanitaire werkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -21.953

▲ 11,9 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ -41.998

▼ 109,5 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

-47,9 %

▼ 22,4 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ2023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -12.934▲ 18,4 %€ -15.854
Bedrijfswinst (-verlies)€ -22.169▲ 9,2 %€ -24.426
Winst (verlies) van het boekjaar€ -21.953▲ 11,9 %€ -24.922
Balans
Eigen vermogen€ -41.998▼ 109,5 %€ -20.045
Schulden€ 129.607▲ 31,5 %€ 98.570
Balanstotaal€ 87.609▲ 11,6 %€ 78.525
Solvabiliteit berekend-47,9 %▼ 22,4 ptn-25,5 %
Schemam87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Hoogstraat 6, 8531 Harelbeke

2.087.410.801 · sinds 1998-06-26

  • 28.250.02 Vervaardiging van koeltoonbanken
  • 33.200.01 Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten)
  • 43.211.03 Installatie van bewakingssystemen en alarminstallaties tegen diefstal
  • 43.410.11 Waterdicht maken van daken en dakterrassen
  • 43.429.04 Bouwen van koelkamers, kluizen, enz

Vestiging

Waregemstraat 193, 8792 Waregem

2.134.820.639 · sinds 2003-07-01

  • 42.219.03 Aanleg van pijpleidingen voor het vervoer van gas, petroleumproducten, enz
  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
  • 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.230.02 Isolatiewerkzaamheden aan verwarmingsleidingen en leidingen van koelsystemen
  • 28.250 Vervaardiging van machines en apparaten voor klimaatregeling, voor niet-huishoudelijk gebruik
  • 28.250.01 Vervaardiging van industriële machines, apparaten en toestellen voor de koeltechniek
  • 33.200.01 Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten)
  • 42.219.02 Aanleg van waterdistributienetten en rioleringen
  • 42.220.02 Aanleg van telecommunicatielijnen en -netten
  • 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen
  • 43.211.03 Installatie van bewakingssystemen en alarminstallaties tegen diefstal
  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 43.222.03 Installatie van elektrische verwarmingsinstallaties
  • 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit
  • 43.240.05 Installatie van liften en roltrappen
  • 43.240.06 Installatie van antennes en bliksemafleiders
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.410.01 Bouw van daken
  • 43.410.02 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal
  • 43.410.03 Plaatsen van dakgoten en regenafvoerbuizen
  • 46.836.01 Groothandel in sanitair : baden, wasbakken, toiletten, enz
  • 46.842.01 Groothandel in apparaten voor centrale verwarming
  • 46.842.02 Groothandel in materiaal voor de installatie van sanitair en centrale verwarming : buizen, pijpen, fittings, kranen, verbindingsstukken, rubberslangen, enz
  • 47.540 Detailhandel in elektrische huishoudapparaten
  • 71.111.03 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz)
  • 81.220.03 Schoorsteenvegen en het schoonmaken van vuurplaatsen, kachels, ovens, ketels van centrale verwarming, ventilatiekanalen en uitlaatsystemen

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DIW-INVEST?

Het ondernemingsnummer van DIW-INVEST is 0463.167.179. Het btw-nummer is BE 0463.167.179.

Wanneer werd DIW-INVEST opgericht?

DIW-INVEST werd opgericht op 15 april 1998, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DIW-INVEST?

De maatschappelijke zetel van DIW-INVEST is Denstraat (GRE) 81, 9200 Dendermonde.

Wat doet DIW-INVEST?

De hoofdactiviteit van DIW-INVEST is: Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) (NACE 47.521).

Hoeveel werknemers heeft DIW-INVEST?

Volgens de jaarrekening over 2024 had DIW-INVEST geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DIW-INVEST?

DIW-INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -12.934 in 2024. Het boekjaar sloot met een verlies van € 21.953.

Is DIW-INVEST bereikbaar via Peppol?

DIW-INVEST staat niet in de Peppol Directory (stand van 31 oktober 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0463167179; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is DIW-INVEST?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € -41.998, een solvabiliteit van -47,9 % en een verlies van € 21.953. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 11,9 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DIW-INVEST failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DIW-INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DIW-INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van DIW-INVEST, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 17 juni 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wie bestuurt DIW-INVEST?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DIW-INVEST 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DIW-INVEST?

Het boekjaar van DIW-INVEST eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid