Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0462.556.475
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-01-30
- Personeel
- 299,5 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée Romaine (War) 176, 4300 Waremme
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 32.500Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
- 21.209Vervaardiging van overige farmaceutische producten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 7.859.016
▲ 10,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 14.456.632
▲ 3,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
34,4 %
▲ 2,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 123.219.725 | ▼ 11,4 % | € 139.082.750 | € 134.532.319 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 11.226.853 | ▲ 9,4 % | € 10.262.874 | € 11.642.314 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 7.859.016 | ▲ 10,2 % | € 7.133.725 | € 8.470.097 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 14.456.632 | ▲ 3,6 % | € 13.947.616 | € 11.842.947 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 27.616.300 | ▼ 7,9 % | € 29.998.008 | € 28.442.276 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 42.072.932 | ▼ 4,3 % | € 43.945.624 | € 40.285.224 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 34,4 % | ▲ 2,6 ptn | 31,7 % | 29,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 299,5 | ▼ 0,8 | 300,3 | 315,3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Berchemstadionstraat 72 bus 2, 2600 Antwerpen
Vestiging
Chaussée Romaine (War) 176, 4300 Waremme
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-04
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-17
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-17
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MOLNLYCKE HEALTH CARE?
Het ondernemingsnummer van MOLNLYCKE HEALTH CARE is 0462.556.475. Het btw-nummer is BE 0462.556.475.
Wanneer werd MOLNLYCKE HEALTH CARE opgericht?
MOLNLYCKE HEALTH CARE werd opgericht op 30 januari 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MOLNLYCKE HEALTH CARE?
De maatschappelijke zetel van MOLNLYCKE HEALTH CARE is Chaussée Romaine (War) 176, 4300 Waremme.
Wat doet MOLNLYCKE HEALTH CARE?
De hoofdactiviteit van MOLNLYCKE HEALTH CARE is: Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden (NACE 32.500); Vervaardiging van overige farmaceutische producten (NACE 21.209).
Hoeveel werknemers heeft MOLNLYCKE HEALTH CARE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had MOLNLYCKE HEALTH CARE gemiddeld 299,5 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van MOLNLYCKE HEALTH CARE?
In 2025 had MOLNLYCKE HEALTH CARE een omzet van € 123.219.725. De winst van het boekjaar was € 7.859.016.
Is MOLNLYCKE HEALTH CARE bereikbaar via Peppol?
Ja. MOLNLYCKE HEALTH CARE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0462556475 en 9925:BE0462556475 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is MOLNLYCKE HEALTH CARE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 14.456.632, een solvabiliteit van 34,4 % en een winst van € 7.859.016. De winst steeg met 10,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MOLNLYCKE HEALTH CARE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MOLNLYCKE HEALTH CARE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MOLNLYCKE HEALTH CARE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MOLNLYCKE HEALTH CARE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 4 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt MOLNLYCKE HEALTH CARE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MOLNLYCKE HEALTH CARE 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MOLNLYCKE HEALTH CARE?
Het boekjaar van MOLNLYCKE HEALTH CARE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0462556475
Europese Commissie0462556475
Notarissen (Fednot)