Belgische ondernemingen

Onderneming 0462.412.361

ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU NV

Actief sinds 1998 Normale toestand Naamloze vennootschap Sint-Jans-Molenbeek

Naamloze vennootschap in Sint-Jans-Molenbeek, sinds 1998. Groothandel in hout. Omzet € 40,5 M, winst € 942k (2025). 4 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0462.412.361.

Huidige bestuurders

4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 942.054

▼ 39,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 7.387.722

▲ 16,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0462.412.361
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1998-01-14
Personeel
41,5 VTE
Maatschappelijke zetel
Delaunoystraat 114, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.832Groothandel in houtHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.832Groothandel in houtHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 16.110Zagen en schaven van houtNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 16.281Vervaardiging van andere artikelen van houtNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.781Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

4 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 942.054

▼ 39,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 7.387.722

▲ 16,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

23,1 %

▲ 0,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 40.531.586▲ 1,1 %€ 40.085.398€ 39.873.230
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.643.782▼ 29,6 %€ 2.335.192€ 2.143.110
Winst (verlies) van het boekjaar€ 942.054▼ 39,4 %€ 1.554.971€ 1.459.577
Balans
Eigen vermogen€ 7.387.722▲ 16,7 %€ 6.330.145€ 4.717.742
Schulden€ 24.602.814▲ 11,6 %€ 22.050.387€ 26.984.001
Balanstotaal€ 31.990.537▲ 12,7 %€ 28.380.532€ 31.701.743
Solvabiliteit berekend23,1 %▲ 0,8 ptn22,3 %14,9 %
Personeel
Voltijdse equivalenten41,5▼ 2,544,044,2
Schemam02-fm02-fm02-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.

Vestigingseenheden (5)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Delaunoystraat 114, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

2.085.481.687 · sinds 1998-02-16

  • 16.110 Zagen en schaven van hout
  • 16.281 Vervaardiging van andere artikelen van hout
  • 46.832.01 Groothandel in onbewerkt hout
  • 46.832.04 Groothandel in schrijn- en timmerwerk van hout voor de bouwnijverheid
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 47.781.01 Detailhandel in vaste brandstoffen zoals steenkool, brandhout, houtskool, enz
  • 46.832 Groothandel in hout

Vestiging

Verheydenstraat 28, 1070 Anderlecht

2.199.201.321 · sinds 2009-10-01

  • 16.110 Zagen en schaven van hout
  • 16.281 Vervaardiging van andere artikelen van hout
  • 46.832.01 Groothandel in onbewerkt hout
  • 46.832.04 Groothandel in schrijn- en timmerwerk van hout voor de bouwnijverheid
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 47.781.01 Detailhandel in vaste brandstoffen zoals steenkool, brandhout, houtskool, enz
  • 46.832 Groothandel in hout

Vestiging

Rue de la Gare 87, 4850 Plombières

2.251.881.823 · sinds 2016-04-01

  • 16.110 Zagen en schaven van hout
  • 16.281 Vervaardiging van andere artikelen van hout
  • 24.200 Vervaardiging van buizen, pijpen, holle profielen en fittings daarvoor, van staal
  • 24.330 Koudvervormen of koudfelsen
  • 46.832.01 Groothandel in onbewerkt hout
  • 46.832.04 Groothandel in schrijn- en timmerwerk van hout voor de bouwnijverheid
  • 46.832 Groothandel in hout

Vestiging

Vilvoordsesteenweg 13, 1020 Brussel

2.332.525.643 · sinds 2022-03-28

  • 16.110 Zagen en schaven van hout
  • 16.281 Vervaardiging van andere artikelen van hout
  • 46.832.01 Groothandel in onbewerkt hout
  • 46.832.04 Groothandel in schrijn- en timmerwerk van hout voor de bouwnijverheid
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 47.781.01 Detailhandel in vaste brandstoffen zoals steenkool, brandhout, houtskool, enz

Vestiging

Bergense Steenweg 570, 1070 Anderlecht

2.356.150.487 · sinds 2024-01-01

  • 46.841 Groothandel in ijzerwaren
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU?

Het ondernemingsnummer van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU is 0462.412.361. Het btw-nummer is BE 0462.412.361.

Wanneer werd ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU opgericht?

ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU werd opgericht op 14 januari 1998, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU?

De maatschappelijke zetel van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU is Delaunoystraat 114, 1080 Sint-Jans-Molenbeek.

Wat doet ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU?

De hoofdactiviteit van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU is: Groothandel in hout (NACE 46.832).

Hoeveel werknemers heeft ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU?

Volgens de jaarrekening over 2025 had ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU gemiddeld 41,5 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU?

In 2025 had ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU een omzet van € 40.531.586. De winst van het boekjaar was € 942.054.

Is ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU bereikbaar via Peppol?

Ja. ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0462412361 en 9925:BE0462412361 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 7.387.722, een solvabiliteit van 23,1 % en een winst van € 942.054. De winst daalde met 39,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU?

Het boekjaar van ANCIENS ETABLISSEMENTS RENE WATTEAU eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid