Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0462.333.474
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1998-01-02
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Louizalaan 143 bus 4, 1050 Brussel
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -30.781
▲ 7,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 4.546.483
▲ 35,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
99,5 %
▲ 0,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -34.462 | ▼ 8,6 % | € -31.725 | € -20.287 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -35.460 | ▼ 8,5 % | € -32.693 | € -21.247 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -30.781 | ▲ 7,4 % | € -33.249 | € -21.893 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 4.546.483 | ▲ 35,8 % | € 3.348.277 | € 3.381.527 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 23.355 | ▼ 4,3 % | € 24.392 | € 22.672 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 4.569.838 | ▲ 35,5 % | € 3.372.669 | € 3.404.199 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 99,5 % | ▲ 0,2 ptn | 99,3 % | 99,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
2 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
-
MAGNA (U.S.) INC100,00% rechtstreeks, 0,00% via dochters
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Louizalaan 143 bus 4, 1050 Elsene
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-06
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-15
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van RECIF INVESTMENTS?
Het ondernemingsnummer van RECIF INVESTMENTS is 0462.333.474. Het btw-nummer is BE 0462.333.474.
Wanneer werd RECIF INVESTMENTS opgericht?
RECIF INVESTMENTS werd opgericht op 2 januari 1998, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van RECIF INVESTMENTS?
De maatschappelijke zetel van RECIF INVESTMENTS is Louizalaan 143 bus 4, 1050 Brussel.
Hoeveel werknemers heeft RECIF INVESTMENTS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had RECIF INVESTMENTS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van RECIF INVESTMENTS?
RECIF INVESTMENTS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -34.462 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 30.781.
Is RECIF INVESTMENTS bereikbaar via Peppol?
RECIF INVESTMENTS staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0462333474; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is RECIF INVESTMENTS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.546.483, een solvabiliteit van 99,5 % en een verlies van € 30.781. De winst steeg met 7,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is RECIF INVESTMENTS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RECIF INVESTMENTS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft RECIF INVESTMENTS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van RECIF INVESTMENTS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt RECIF INVESTMENTS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RECIF INVESTMENTS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van RECIF INVESTMENTS?
Het boekjaar van RECIF INVESTMENTS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0462333474
Europese Commissie0462333474
Notarissen (Fednot)