Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0462.306.255
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1997-12-31
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Pierre Michaux 68, 4683 Oupeye
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.410Dakwerkzaamheden
- 43.221Sanitaire werkzaamheden
- 43.221Sanitaire werkzaamheden
- 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 2.334
▼ 93,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 58.293
▲ 4,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
12,8 %
▼ 2,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 0 | — | – | – | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 560.642 | ▼ 6,5 % | € 599.837 | € 641.177 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 21.280 | ▼ 67,8 % | € 66.025 | € 54.410 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 2.334 | ▼ 93,6 % | € 36.519 | € 36.417 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 58.293 | ▲ 4,2 % | € 55.959 | € 19.439 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 397.207 | ▲ 22,9 % | € 323.082 | € 471.845 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 455.500 | ▲ 20,2 % | € 379.041 | € 491.285 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 12,8 % | ▼ 2,0 ptn | 14,8 % | 4,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Pierre Michaux 68, 4683 Oupeye
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-27
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-14
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van HENQUET et Fils?
Het ondernemingsnummer van HENQUET et Fils is 0462.306.255. Het btw-nummer is BE 0462.306.255.
Wanneer werd HENQUET et Fils opgericht?
HENQUET et Fils werd opgericht op 31 december 1997, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van HENQUET et Fils?
De maatschappelijke zetel van HENQUET et Fils is Rue Pierre Michaux 68, 4683 Oupeye.
Wat doet HENQUET et Fils?
De hoofdactiviteit van HENQUET et Fils is: Dakwerkzaamheden (NACE 43.410); Sanitaire werkzaamheden (NACE 43.221).
Hoeveel werknemers heeft HENQUET et Fils?
Volgens de jaarrekening over 2025 had HENQUET et Fils geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van HENQUET et Fils?
In 2025 had HENQUET et Fils een omzet van € 0. De winst van het boekjaar was € 2.334.
Is HENQUET et Fils bereikbaar via Peppol?
Ja. HENQUET et Fils staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0462306255 en 9925:BE0462306255 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is HENQUET et Fils?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 58.293, een solvabiliteit van 12,8 % en een winst van € 2.334. De winst daalde met 93,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is HENQUET et Fils failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van HENQUET et Fils ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft HENQUET et Fils de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van HENQUET et Fils, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt HENQUET et Fils?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HENQUET et Fils 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van HENQUET et Fils?
Het boekjaar van HENQUET et Fils eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0462306255
Europese Commissie0462306255
Notarissen (Fednot)