Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0462.216.579
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1997-10-10
- Personeel
- 14,4 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Koning Albertlaan 24, 1082 Sint-Agatha-Berchem
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -5.834
▼ 104,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 698.700
▼ 0,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
73,3 %
▼ 7,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.379.981 | ▲ 2,7 % | € 1.343.062 | € 1.297.825 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -7.149 | ▼ 105,6 % | € 127.216 | € 74.682 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -5.834 | ▼ 104,6 % | € 126.474 | € 72.795 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 698.700 | ▼ 0,8 % | € 704.534 | € 578.061 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 253.943 | ▲ 49,1 % | € 170.349 | € 177.074 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 952.644 | ▲ 8,9 % | € 874.883 | € 755.135 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 73,3 % | ▼ 7,2 ptn | 80,5 % | 76,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 14,4 | ▲ 0,6 | 13,8 | – | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m04-f | m04-f | m04-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Koning Albertlaan 24, 1082 Sint-Agatha-Berchem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-07
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-11
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Maison médicale Kattebroek?
Het ondernemingsnummer van Maison médicale Kattebroek is 0462.216.579. Het btw-nummer is BE 0462.216.579.
Wanneer werd Maison médicale Kattebroek opgericht?
Maison médicale Kattebroek werd opgericht op 10 oktober 1997, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Maison médicale Kattebroek?
De maatschappelijke zetel van Maison médicale Kattebroek is Koning Albertlaan 24, 1082 Sint-Agatha-Berchem.
Wat doet Maison médicale Kattebroek?
De hoofdactiviteit van Maison médicale Kattebroek is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Maison médicale Kattebroek?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Maison médicale Kattebroek gemiddeld 14,4 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Maison médicale Kattebroek?
Maison médicale Kattebroek vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.379.981 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 5.834.
Is Maison médicale Kattebroek bereikbaar via Peppol?
Ja. Maison médicale Kattebroek staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0462216579 en 9925:BE0462216579 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Maison médicale Kattebroek?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 698.700, een solvabiliteit van 73,3 % en een verlies van € 5.834. De winst daalde met 104,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Maison médicale Kattebroek failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Maison médicale Kattebroek ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Maison médicale Kattebroek de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Maison médicale Kattebroek, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 7 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wanneer eindigt het boekjaar van Maison médicale Kattebroek?
Het boekjaar van Maison médicale Kattebroek eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0462216579
Europese Commissie0462216579
Notarissen (Fednot)