Belgische ondernemingen

Onderneming 0462.047.226

STEYLS RAMEN EN DEUREN NV

Actief sinds 1997 Normale toestand Naamloze vennootschap Hasselt

Naamloze vennootschap in Hasselt, sinds 1997. Vervaardiging van metalen deuren en vensters. Brutomarge € 186k, winst € 98k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0462.047.226.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 97.641

▲ 132,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 610.160

▲ 19,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0462.047.226
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1997-12-05
Personeel
0,6 VTE
Maatschappelijke zetel
Elleboogstraat 25, 3500 Hasselt

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 25.120Vervaardiging van metalen deuren en venstersHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.320SchrijnwerkHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 97.641

▲ 132,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 610.160

▲ 19,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

58,7 %

▲ 6,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 186.005▲ 75,7 %€ 105.845€ 488.046
Bedrijfswinst (-verlies)€ 149.333▲ 139,9 %€ 62.259€ 243.507
Winst (verlies) van het boekjaar€ 97.641▲ 132,5 %€ 41.990€ 178.721
Balans
Eigen vermogen€ 610.160▲ 19,1 %€ 512.519€ 470.530
Schulden€ 429.619▼ 7,0 %€ 461.944€ 544.598
Balanstotaal€ 1.039.778▲ 6,7 %€ 974.463€ 1.015.127
Solvabiliteit berekend58,7 %▲ 6,1 ptn52,6 %46,4 %
Personeel
Voltijdse equivalenten0,6▼ 0,81,41,6
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Uilstraat 13, 3500 Hasselt

2.084.542.371 · sinds 1997-12-10

  • 01.620.04 Activiteit van hoefsmeden
  • 25.110.01 Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw
  • 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320 Schrijnwerk

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van STEYLS RAMEN EN DEUREN?

Het ondernemingsnummer van STEYLS RAMEN EN DEUREN is 0462.047.226. Het btw-nummer is BE 0462.047.226.

Wanneer werd STEYLS RAMEN EN DEUREN opgericht?

STEYLS RAMEN EN DEUREN werd opgericht op 5 december 1997, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van STEYLS RAMEN EN DEUREN?

De maatschappelijke zetel van STEYLS RAMEN EN DEUREN is Elleboogstraat 25, 3500 Hasselt.

Wat doet STEYLS RAMEN EN DEUREN?

De hoofdactiviteit van STEYLS RAMEN EN DEUREN is: Vervaardiging van metalen deuren en vensters (NACE 25.120); Schrijnwerk (NACE 43.320).

Hoeveel werknemers heeft STEYLS RAMEN EN DEUREN?

Volgens de jaarrekening over 2025 had STEYLS RAMEN EN DEUREN gemiddeld 0,6 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van STEYLS RAMEN EN DEUREN?

STEYLS RAMEN EN DEUREN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 186.005 in 2025. De winst van het boekjaar was € 97.641.

Is STEYLS RAMEN EN DEUREN bereikbaar via Peppol?

Ja. STEYLS RAMEN EN DEUREN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0462047226 en 9925:BE0462047226 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is STEYLS RAMEN EN DEUREN?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 610.160, een solvabiliteit van 58,7 % en een winst van € 97.641. De winst steeg met 132,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is STEYLS RAMEN EN DEUREN failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van STEYLS RAMEN EN DEUREN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft STEYLS RAMEN EN DEUREN de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van STEYLS RAMEN EN DEUREN, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 27 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt STEYLS RAMEN EN DEUREN?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft STEYLS RAMEN EN DEUREN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van STEYLS RAMEN EN DEUREN?

Het boekjaar van STEYLS RAMEN EN DEUREN eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid