Belgische ondernemingen

Onderneming 0461.799.875

CARROSSERIE LOMBARDO BV

Actief sinds 1997 Normale toestand Besloten Vennootschap Antwerpen

Besloten Vennootschap in Antwerpen, sinds 1997. Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Brutomarge € 633k, winst € 73k (2026). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0461.799.875.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2026

€ 72.976

▲ 66,9 % t.o.v. 2025

Eigen vermogen 2026

€ 415.205

▲ 21,3 % t.o.v. 2025

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026

Ondernemingsnummer
0461.799.875
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1997-10-30
Personeel
3,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Zandvlietse Dorpstraat 191, 2040 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)Hoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2026

€ 72.976

▲ 66,9 % t.o.v. 2025

Eigen vermogen 2026

€ 415.205

▲ 21,3 % t.o.v. 2025

Solvabiliteit 2026

42,2 %

▲ 8,0 ptn t.o.v. 2025

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2026Δ202520242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 632.949▲ 28,4 %€ 492.905€ 506.894€ 449.477
Bedrijfswinst (-verlies)€ 217.574▲ 83,1 %€ 118.798€ 99.530€ 125.265
Winst (verlies) van het boekjaar€ 72.976▲ 66,9 %€ 43.726€ 21.860€ 93.051
Balans
Eigen vermogen€ 415.205▲ 21,3 %€ 342.229€ 298.503€ 300.909
Schulden€ 568.975▼ 13,5 %€ 657.427€ 794.495€ 688.590
Balanstotaal€ 984.179▼ 1,5 %€ 999.656€ 1.092.998€ 989.499
Solvabiliteit berekend42,2 %▲ 8,0 ptn34,2 %27,3 %30,4 %
Personeel
Voltijdse equivalenten3,0▼ 2,05,05,0–
Schemam81-fm81-fm01-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Zandvlietse Dorpstraat 191, 2040 Antwerpen

2.084.703.808 · sinds 1997-12-22

  • 38.210 Terugwinning van materialen uit afval
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)

Neergelegde jaarrekeningen (4)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CARROSSERIE LOMBARDO?

Het ondernemingsnummer van CARROSSERIE LOMBARDO is 0461.799.875. Het btw-nummer is BE 0461.799.875.

Wanneer werd CARROSSERIE LOMBARDO opgericht?

CARROSSERIE LOMBARDO werd opgericht op 30 oktober 1997, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CARROSSERIE LOMBARDO?

De maatschappelijke zetel van CARROSSERIE LOMBARDO is Zandvlietse Dorpstraat 191, 2040 Antwerpen.

Wat doet CARROSSERIE LOMBARDO?

De hoofdactiviteit van CARROSSERIE LOMBARDO is: Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311); Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) (NACE 95.314).

Hoeveel werknemers heeft CARROSSERIE LOMBARDO?

Volgens de jaarrekening over 2026 had CARROSSERIE LOMBARDO gemiddeld 3,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van CARROSSERIE LOMBARDO?

CARROSSERIE LOMBARDO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 632.949 in 2026. De winst van het boekjaar was € 72.976.

Is CARROSSERIE LOMBARDO bereikbaar via Peppol?

Ja. CARROSSERIE LOMBARDO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0461799875 en 9925:BE0461799875 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is CARROSSERIE LOMBARDO?

Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 415.205, een solvabiliteit van 42,2 % en een winst van € 72.976. De winst steeg met 66,9 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CARROSSERIE LOMBARDO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CARROSSERIE LOMBARDO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CARROSSERIE LOMBARDO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van CARROSSERIE LOMBARDO, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 30 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt CARROSSERIE LOMBARDO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CARROSSERIE LOMBARDO 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van CARROSSERIE LOMBARDO?

Het boekjaar van CARROSSERIE LOMBARDO eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid