Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0461.555.296
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1997-09-30
- Personeel
- 2,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Bon Voisin 44, 1480 Tubize
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
- 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 186.529
▲ 57,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 968.696
▲ 17,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
87,5 %
▲ 0,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 444.251 | ▲ 29,7 % | € 342.552 | € 365.219 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 266.880 | ▲ 57,2 % | € 169.771 | € 170.489 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 186.529 | ▲ 57,0 % | € 118.820 | € 118.404 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 968.696 | ▲ 17,7 % | € 823.281 | € 759.700 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 86.711 | ▲ 19,8 % | € 72.362 | € 90.395 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.106.586 | ▲ 16,6 % | € 949.015 | € 905.661 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 87,5 % | ▲ 0,8 ptn | 86,8 % | 83,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 2,0 | = 0 | 2,0 | 2,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Bon Voisin 44, 1480 Tubize
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-12
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-19
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT?
Het ondernemingsnummer van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT is 0461.555.296. Het btw-nummer is BE 0461.555.296.
Wanneer werd REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT opgericht?
REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT werd opgericht op 30 september 1997, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT?
De maatschappelijke zetel van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT is Rue du Bon Voisin 44, 1480 Tubize.
Wat doet REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT?
De hoofdactiviteit van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT is: Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed (NACE 68.310); Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68.201).
Hoeveel werknemers heeft REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT gemiddeld 2,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT?
REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 444.251 in 2025. De winst van het boekjaar was € 186.529.
Is REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT bereikbaar via Peppol?
Ja. REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0461555296 en 9925:BE0461555296 (stand van 7 november 2026).
Hoe financieel gezond is REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 968.696, een solvabiliteit van 87,5 % en een winst van € 186.529. De winst steeg met 57,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 12 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT?
Het boekjaar van REAL ESTATE MANAGEMENT & INVESTMENT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0461555296
Europese Commissie0461555296
Notarissen (Fednot)