Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0461.369.612
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1997-09-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Zandvoordestraat 34, 8980 Zonnebeke
- Andere namen
- R en D · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.320Schrijnwerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 7.996
▲ 354,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 96.490
▲ 9,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
69,3 %
▲ 1,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 33.518 | ▲ 46,5 % | € 22.880 | € 28.244 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 13.815 | ▲ 285,4 % | € 3.584 | € 14.077 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 7.996 | ▲ 354,6 % | € 1.759 | € 13.124 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 96.490 | ▲ 9,0 % | € 88.494 | € 89.035 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 42.750 | ▲ 2,7 % | € 41.629 | € 133.044 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 139.240 | ▲ 7,0 % | € 130.123 | € 222.079 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 69,3 % | ▲ 1,3 ptn | 68,0 % | 40,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Leiestraat 111, 8520 Kuurne
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-31
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-31
- 2022-01-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van RENOVATIE EN DECORATIE?
Het ondernemingsnummer van RENOVATIE EN DECORATIE is 0461.369.612. Het btw-nummer is BE 0461.369.612.
Wanneer werd RENOVATIE EN DECORATIE opgericht?
RENOVATIE EN DECORATIE werd opgericht op 15 september 1997, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van RENOVATIE EN DECORATIE?
De maatschappelijke zetel van RENOVATIE EN DECORATIE is Zandvoordestraat 34, 8980 Zonnebeke.
Wat doet RENOVATIE EN DECORATIE?
De hoofdactiviteit van RENOVATIE EN DECORATIE is: Schrijnwerk (NACE 43.320).
Hoeveel werknemers heeft RENOVATIE EN DECORATIE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had RENOVATIE EN DECORATIE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van RENOVATIE EN DECORATIE?
RENOVATIE EN DECORATIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 33.518 in 2025. De winst van het boekjaar was € 7.996.
Is RENOVATIE EN DECORATIE bereikbaar via Peppol?
Ja. RENOVATIE EN DECORATIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0461369612 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is RENOVATIE EN DECORATIE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 96.490, een solvabiliteit van 69,3 % en een winst van € 7.996. De winst steeg met 354,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is RENOVATIE EN DECORATIE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RENOVATIE EN DECORATIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft RENOVATIE EN DECORATIE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van RENOVATIE EN DECORATIE, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 31 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 januari 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt RENOVATIE EN DECORATIE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RENOVATIE EN DECORATIE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van RENOVATIE EN DECORATIE?
Het boekjaar van RENOVATIE EN DECORATIE eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0461369612
Europese Commissie0461369612
Notarissen (Fednot)