Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0461.067.823
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1997-07-07
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Cyriel Prieëlsstraat 47, 9404 Ninove
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.410Dakwerkzaamheden
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -6.763
▼ 155,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 203.876
▼ 3,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
93,7 %
▲ 3,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 12.437 | ▼ 67,5 % | € 38.279 | € 78.482 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -5.989 | ▼ 132,0 % | € 18.741 | € 53.880 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -6.763 | ▼ 155,3 % | € 12.220 | € 37.859 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 203.876 | ▼ 3,2 % | € 210.640 | € 198.420 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 13.665 | ▼ 42,9 % | € 23.947 | € 37.732 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 217.541 | ▼ 7,3 % | € 234.586 | € 236.151 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 93,7 % | ▲ 3,9 ptn | 89,8 % | 84,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Cyriel Prieëlsstraat 47, 9404 Ninove
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-30
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-02-01
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Van De Wiele en Zoon?
Het ondernemingsnummer van Van De Wiele en Zoon is 0461.067.823. Het btw-nummer is BE 0461.067.823.
Wanneer werd Van De Wiele en Zoon opgericht?
Van De Wiele en Zoon werd opgericht op 7 juli 1997, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Van De Wiele en Zoon?
De maatschappelijke zetel van Van De Wiele en Zoon is Cyriel Prieëlsstraat 47, 9404 Ninove.
Wat doet Van De Wiele en Zoon?
De hoofdactiviteit van Van De Wiele en Zoon is: Dakwerkzaamheden (NACE 43.410).
Hoeveel werknemers heeft Van De Wiele en Zoon?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Van De Wiele en Zoon geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Van De Wiele en Zoon?
Van De Wiele en Zoon vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 12.437 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 6.763.
Is Van De Wiele en Zoon bereikbaar via Peppol?
Ja. Van De Wiele en Zoon staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0461067823 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Van De Wiele en Zoon?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 203.876, een solvabiliteit van 93,7 % en een verlies van € 6.763. De winst daalde met 155,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Van De Wiele en Zoon failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Van De Wiele en Zoon ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Van De Wiele en Zoon de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Van De Wiele en Zoon, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Van De Wiele en Zoon?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Van De Wiele en Zoon 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Van De Wiele en Zoon?
Het boekjaar van Van De Wiele en Zoon eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0461067823
Europese Commissie0461067823
Notarissen (Fednot)