Belgische ondernemingen

Onderneming 0459.133.761

POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS CV

Actief sinds 1996 Normale toestand Coöperatieve vennootschap Ath

Coöperatieve vennootschap in Ath, sinds 1996. Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen. Omzet € 2,7 M, winst € 65k (2025). 6 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0459.133.761.

Huidige bestuurders

6 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 65.355

▼ 65,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.152.555

▲ 6,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0459.133.761
Rechtsvorm
Coöperatieve vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1996-10-30
Personeel
14,2 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue du Fort 48, 7800 Ath

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.741Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.742Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

6 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 65.355

▼ 65,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.152.555

▲ 6,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

74,1 %

▲ 2,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 2.688.346—––
Brutomarge€ 1.349.386▼ 4,3 %€ 1.410.664€ 1.016.906
Bedrijfswinst (-verlies)€ 91.929▼ 65,2 %€ 264.117€ 42.173
Winst (verlies) van het boekjaar€ 65.355▼ 65,1 %€ 187.122€ 31.019
Balans
Eigen vermogen€ 1.152.555▲ 6,0 %€ 1.087.200€ 900.078
Schulden€ 401.963▼ 5,5 %€ 425.238€ 277.359
Balanstotaal€ 1.554.518▲ 2,8 %€ 1.512.438€ 1.177.437
Solvabiliteit berekend74,1 %▲ 2,3 ptn71,9 %76,4 %
Personeel
Voltijdse equivalenten14,2▲ 0,313,913,7
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (6)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Saint-Martin(TOU) 1 bus 3, 7500 Tournai

2.079.173.818 · sinds 1996-11-20

  • 46.432 Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelen
  • 47.742.01 Detailhandel in optische artikelen (inclusief brillen), fotografische artikelen (inclusief films) en precisieinstrumenten
  • 47.742 Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen

Vestiging

Rue du Fort 48, 7800 Ath

2.181.214.452 · sinds 2009-09-24

  • 46.432 Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelen
  • 47.742.01 Detailhandel in optische artikelen (inclusief brillen), fotografische artikelen (inclusief films) en precisieinstrumenten

Vestiging

Rue Joseph Dufrane 55, 7080 Frameries

2.181.214.749 · sinds 2009-09-24

  • 46.432 Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelen
  • 47.742.01 Detailhandel in optische artikelen (inclusief brillen), fotografische artikelen (inclusief films) en precisieinstrumenten

Vestiging

Dalstraat 8, 7700 Mouscron

2.181.215.739 · sinds 2009-09-24

  • 46.432 Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelen
  • 47.742.01 Detailhandel in optische artikelen (inclusief brillen), fotografische artikelen (inclusief films) en precisieinstrumenten

Vestiging

Boulevard Gendebien 5, 7000 Mons

2.181.215.838 · sinds 2009-09-24

  • 46.432 Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelen
  • 47.742.01 Detailhandel in optische artikelen (inclusief brillen), fotografische artikelen (inclusief films) en precisieinstrumenten

Vestiging

Rue Louis Caty(B) 135, 7331 Saint-Ghislain

2.181.216.531 · sinds 2009-09-24

  • 46.432 Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelen
  • 47.742.01 Detailhandel in optische artikelen (inclusief brillen), fotografische artikelen (inclusief films) en precisieinstrumenten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS?

Het ondernemingsnummer van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS is 0459.133.761. Het btw-nummer is BE 0459.133.761.

Wanneer werd POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS opgericht?

POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS werd opgericht op 30 oktober 1996, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS?

De maatschappelijke zetel van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS is Rue du Fort 48, 7800 Ath.

Wat doet POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS?

De hoofdactiviteit van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS is: Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen (NACE 47.741); Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen (NACE 47.742).

Hoeveel werknemers heeft POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS gemiddeld 14,2 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS?

In 2025 had POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS een omzet van € 2.688.346. De winst van het boekjaar was € 65.355.

Is POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS bereikbaar via Peppol?

Ja. POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0459133761 en 9925:BE0459133761 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.152.555, een solvabiliteit van 74,1 % en een winst van € 65.355. De winst daalde met 65,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS 6 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS?

Het boekjaar van POINT DE MIRE MONS-WALLONIE PICARDE - RESEAU SOLIDARIS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid