Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0458.155.744
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1996-06-07
- Personeel
- 11,1 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Deurnevoetweg 4, 2900 Schoten
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 64.665
▲ 3147,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 175.772
▲ 9,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
60,4 %
▼ 27,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 866.740 | ▲ 94,4 % | € 445.860 | € 456.761 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 90.717 | ▲ 14301,8 % | € -639 | € 10.287 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 64.665 | ▲ 3147,4 % | € -2.122 | € 6.120 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 175.772 | ▲ 9,1 % | € 161.107 | € 163.229 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 115.245 | ▲ 425,5 % | € 21.929 | € 23.066 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 291.017 | ▲ 59,0 % | € 183.036 | € 186.294 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 60,4 % | ▼ 27,6 ptn | 88,0 % | 87,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 11,1 | ▲ 5,1 | 6,0 | 6,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m82-f | m82-f | m82-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Deurnevoetweg 4, 2900 Schoten
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-05
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-10
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-21
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BETONWERKEN VERMEIREN?
Het ondernemingsnummer van BETONWERKEN VERMEIREN is 0458.155.744. Het btw-nummer is BE 0458.155.744.
Wanneer werd BETONWERKEN VERMEIREN opgericht?
BETONWERKEN VERMEIREN werd opgericht op 7 juni 1996, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BETONWERKEN VERMEIREN?
De maatschappelijke zetel van BETONWERKEN VERMEIREN is Deurnevoetweg 4, 2900 Schoten.
Wat doet BETONWERKEN VERMEIREN?
De hoofdactiviteit van BETONWERKEN VERMEIREN is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001); Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).
Hoeveel werknemers heeft BETONWERKEN VERMEIREN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BETONWERKEN VERMEIREN gemiddeld 11,1 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van BETONWERKEN VERMEIREN?
In 2025 had BETONWERKEN VERMEIREN een omzet van € 866.740. De winst van het boekjaar was € 64.665.
Is BETONWERKEN VERMEIREN bereikbaar via Peppol?
Ja. BETONWERKEN VERMEIREN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0458155744 en 9925:BE0458155744 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is BETONWERKEN VERMEIREN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 175.772, een solvabiliteit van 60,4 % en een winst van € 64.665. De winst steeg met 3147,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BETONWERKEN VERMEIREN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BETONWERKEN VERMEIREN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BETONWERKEN VERMEIREN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BETONWERKEN VERMEIREN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 5 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BETONWERKEN VERMEIREN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BETONWERKEN VERMEIREN 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BETONWERKEN VERMEIREN?
Het boekjaar van BETONWERKEN VERMEIREN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0458155744
Europese Commissie0458155744
Notarissen (Fednot)