Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0457.933.238
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1996-05-02
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Val Dieu(WAR) 9, 4608 Dalhem
- Andere namen
- C.M.M.L · Afkorting (Frans)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 42.473
▼ 45,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 366.429
▲ 13,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
93,5 %
▲ 7,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 89.340 | ▼ 34,4 % | € 136.090 | € 103.654 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 62.296 | ▼ 43,3 % | € 109.934 | € 77.125 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 42.473 | ▼ 45,9 % | € 78.535 | € 54.712 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 366.429 | ▲ 13,1 % | € 323.956 | € 256.619 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 25.361 | ▼ 49,9 % | € 50.636 | € 60.653 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 391.790 | ▲ 4,6 % | € 374.592 | € 317.272 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 93,5 % | ▲ 7,0 ptn | 86,5 % | 80,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-06
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2024-12-20
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2023-12-21
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ?
Het ondernemingsnummer van CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ is 0457.933.238. Het btw-nummer is BE 0457.933.238.
Wanneer werd CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ opgericht?
CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ werd opgericht op 2 mei 1996, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ?
De maatschappelijke zetel van CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ is Rue de Val Dieu(WAR) 9, 4608 Dalhem.
Hoeveel werknemers heeft CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ?
CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 89.340 in 2025. De winst van het boekjaar was € 42.473.
Is CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ bereikbaar via Peppol?
Ja. CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0457933238 en 9925:BE0457933238 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 366.429, een solvabiliteit van 93,5 % en een winst van € 42.473. De winst daalde met 45,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 6 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ?
Het boekjaar van CABINET MEDICAL MEYERS - LECLERCQ eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0457933238
Europese Commissie0457933238
Notarissen (Fednot)