Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0456.308.685
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1995-10-13
- Personeel
- 4,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stoepestraat 7 bus L, 9960 Assenede
- Andere namen
- B.M.C. · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.496Groothandel in sport- en kampeerartikelen, met uitzondering van fietsen
- 47.830Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen
- 47.830Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen
- 93.130Activiteiten van fitnesscentra
- 95.290Reparatie en onderhoud van consumentenartikelen, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 136.993
▲ 83,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 911.886
▲ 17,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
61,1 %
▲ 5,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 514.970 | ▲ 31,7 % | € 390.981 | € 427.309 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 213.815 | ▲ 62,8 % | € 131.342 | € 182.992 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 136.993 | ▲ 83,6 % | € 74.626 | € 112.370 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 911.886 | ▲ 17,7 % | € 774.893 | € 700.268 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 580.701 | ▼ 6,1 % | € 618.629 | € 683.782 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.492.587 | ▲ 7,1 % | € 1.393.522 | € 1.384.049 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 61,1 % | ▲ 5,5 ptn | 55,6 % | 50,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 4,0 | ▲ 0,5 | 3,5 | 3,1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Stoepestraat 7 bus L, 9960 Assenede
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-07
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER?
Het ondernemingsnummer van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER is 0456.308.685. Het btw-nummer is BE 0456.308.685.
Wanneer werd BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER opgericht?
BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER werd opgericht op 13 oktober 1995, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER?
De maatschappelijke zetel van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER is Stoepestraat 7 bus L, 9960 Assenede.
Wat doet BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER?
De hoofdactiviteit van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER is: Groothandel in sport- en kampeerartikelen, met uitzondering van fietsen (NACE 46.496); Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen (NACE 47.830).
Hoeveel werknemers heeft BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER gemiddeld 4,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER?
BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 514.970 in 2025. De winst van het boekjaar was € 136.993.
Is BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER bereikbaar via Peppol?
Ja. BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0456308685 en 9925:BE0456308685 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 911.886, een solvabiliteit van 61,1 % en een winst van € 136.993. De winst steeg met 83,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER?
Het boekjaar van BROMFIETSEN EN MOTORFIETSEN CENTER eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0456308685
Europese Commissie0456308685
Notarissen (Fednot)