Belgische ondernemingen

Onderneming 0454.325.729

M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S BV

Actief sinds 1995 Normale toestand Besloten Vennootschap Hasselt

Besloten Vennootschap in Hasselt, sinds 1995. Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen. Brutomarge € 135k, winst € 8k (2024). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0454.325.729.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 8.184

▼ 15,3 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ -110.626

▲ 6,9 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024

Ondernemingsnummer
0454.325.729
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1995-01-11
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Kempische steenweg 142, 3500 Hasselt

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.230Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombadenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 8.184

▼ 15,3 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ -110.626

▲ 6,9 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

-235,3 %

▼ 81,2 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ2023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 134.815▼ 2,2 %€ 137.854
Bedrijfswinst (-verlies)€ 11.895▼ 23,2 %€ 15.480
Winst (verlies) van het boekjaar€ 8.184▼ 15,3 %€ 9.656
Balans
Eigen vermogen€ -110.626▲ 6,9 %€ -118.810
Schulden€ 157.638▼ 19,5 %€ 195.925
Balanstotaal€ 47.012▼ 39,0 %€ 77.116
Solvabiliteit berekend-235,3 %▼ 81,2 ptn-154,1 %
Schemam87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Kempische steenweg 142, 3500 Hasselt

2.150.289.070 · sinds 2005-12-06

  • 96.230.01 Zonnecentra
  • 96.230 Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S?

Het ondernemingsnummer van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S is 0454.325.729. Het btw-nummer is BE 0454.325.729.

Wanneer werd M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S opgericht?

M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S werd opgericht op 11 januari 1995, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S?

De maatschappelijke zetel van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S is Kempische steenweg 142, 3500 Hasselt.

Wat doet M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S?

De hoofdactiviteit van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S is: Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen (NACE 96.220); Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden (NACE 96.230).

Hoeveel werknemers heeft M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S?

Volgens de jaarrekening over 2024 had M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S?

M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 134.815 in 2024. De winst van het boekjaar was € 8.184.

Is M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S bereikbaar via Peppol?

Ja. M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0454325729 en 9925:BE0454325729 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € -110.626, een solvabiliteit van -235,3 % en een winst van € 8.184. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 15,3 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 31 juli 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wie bestuurt M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S?

Het boekjaar van M. en M. SNELBRUINSTUDIO'S eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid