Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0453.699.979
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1994-08-01
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Elie Bélenger(TH) 47, 7350 Hensies
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 17.414
▲ 107,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 400.887
▲ 4,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
72,9 %
▲ 2,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 56.693 | ▲ 7,8 % | € 52.587 | € 49.304 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 46.576 | ▼ 5,1 % | € 49.102 | € 44.528 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 22.540 | ▼ 17,9 % | € 27.466 | € 24.659 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 17.414 | ▲ 107,3 % | € 8.401 | € 20.548 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 400.887 | ▲ 4,5 % | € 383.472 | € 375.071 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 148.957 | ▼ 7,2 % | € 160.577 | € 171.078 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 549.843 | ▲ 1,1 % | € 544.050 | € 546.149 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 72,9 % | ▲ 2,4 ptn | 70,5 % | 68,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-25 · verbetering
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-16
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-05-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE?
Het ondernemingsnummer van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE is 0453.699.979. Het btw-nummer is BE 0453.699.979.
Wanneer werd IMMOBILIERE DE LA TANNERIE opgericht?
IMMOBILIERE DE LA TANNERIE werd opgericht op 1 augustus 1994, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE?
De maatschappelijke zetel van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE is Rue Elie Bélenger(TH) 47, 7350 Hensies.
Wat doet IMMOBILIERE DE LA TANNERIE?
De hoofdactiviteit van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE is: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68.203).
Hoeveel werknemers heeft IMMOBILIERE DE LA TANNERIE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had IMMOBILIERE DE LA TANNERIE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE?
In 2025 had IMMOBILIERE DE LA TANNERIE een omzet van € 56.693. De winst van het boekjaar was € 17.414.
Is IMMOBILIERE DE LA TANNERIE bereikbaar via Peppol?
Ja. IMMOBILIERE DE LA TANNERIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0453699979 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is IMMOBILIERE DE LA TANNERIE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 400.887, een solvabiliteit van 72,9 % en een winst van € 17.414. De winst steeg met 107,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is IMMOBILIERE DE LA TANNERIE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft IMMOBILIERE DE LA TANNERIE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wanneer eindigt het boekjaar van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE?
Het boekjaar van IMMOBILIERE DE LA TANNERIE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0453699979
Europese Commissie0453699979
Notarissen (Fednot)