Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0453.081.951
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1994-06-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Samrée 83, 6982 La Roche-en-Ardenne
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 81.220Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
- 81.210Algemene reiniging van gebouwen
- 81.230Andere reinigingsactiviteiten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -7.296
▲ 74,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 16.062
▼ 31,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
97,5 %
▲ 66,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -1.851 | ▲ 91,0 % | € -20.543 | € 22.043 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -7.260 | ▲ 73,3 % | € -27.225 | € 20.535 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -7.296 | ▲ 74,0 % | € -28.098 | € 17.833 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 16.062 | ▼ 31,2 % | € 23.358 | € 51.456 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 413 | ▼ 99,2 % | € 51.695 | € 4.713 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 16.475 | ▼ 78,0 % | € 75.053 | € 56.169 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 97,5 % | ▲ 66,4 ptn | 31,1 % | 91,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Samrée 83, 6982 La Roche-en-Ardenne
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-17
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Nettoyage d'étable Nickel?
Het ondernemingsnummer van Nettoyage d'étable Nickel is 0453.081.951. Het btw-nummer is BE 0453.081.951.
Wanneer werd Nettoyage d'étable Nickel opgericht?
Nettoyage d'étable Nickel werd opgericht op 29 juni 1994, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Nettoyage d'étable Nickel?
De maatschappelijke zetel van Nettoyage d'étable Nickel is Samrée 83, 6982 La Roche-en-Ardenne.
Wat doet Nettoyage d'étable Nickel?
De hoofdactiviteit van Nettoyage d'étable Nickel is: Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging (NACE 81.220).
Hoeveel werknemers heeft Nettoyage d'étable Nickel?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Nettoyage d'étable Nickel geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Nettoyage d'étable Nickel?
Nettoyage d'étable Nickel vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -1.851 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 7.296.
Is Nettoyage d'étable Nickel bereikbaar via Peppol?
Nettoyage d'étable Nickel staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0453081951; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is Nettoyage d'étable Nickel?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 16.062, een solvabiliteit van 97,5 % en een verlies van € 7.296. De winst steeg met 74,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Nettoyage d'étable Nickel failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Nettoyage d'étable Nickel ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Nettoyage d'étable Nickel de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Nettoyage d'étable Nickel, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Nettoyage d'étable Nickel?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Nettoyage d'étable Nickel 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Nettoyage d'étable Nickel?
Het boekjaar van Nettoyage d'étable Nickel eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0453081951
Europese Commissie0453081951
Notarissen (Fednot)