Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0452.146.593
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1994-03-31
- Personeel
- 0,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Louis Schmidtlaan 87, 1040 Etterbeek
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 81.462
▲ 412,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 649.048
▲ 14,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
98,9 %
▲ 0,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 84.730 | ▲ 495,1 % | € -21.444 | € -35.168 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 84.486 | ▲ 466,4 % | € -23.061 | € -46.870 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 81.462 | ▲ 412,0 % | € -26.113 | € -47.976 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 649.048 | ▲ 14,4 % | € 567.586 | € 593.699 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.381 | ▲ 5,7 % | € 6.981 | € 7.025 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 656.429 | ▲ 14,2 % | € 574.567 | € 600.724 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 98,9 % | ▲ 0,1 ptn | 98,8 % | 98,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 0,0 | = 0 | 0,0 | 0,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Louis Schmidtlaan 87, 1040 Etterbeek
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-03 · verbetering
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-03
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van AMDALE HOLDINGS LIMITED?
Het ondernemingsnummer van AMDALE HOLDINGS LIMITED is 0452.146.593. Het btw-nummer is BE 0452.146.593.
Wanneer werd AMDALE HOLDINGS LIMITED opgericht?
AMDALE HOLDINGS LIMITED werd opgericht op 31 maart 1994, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van AMDALE HOLDINGS LIMITED?
De maatschappelijke zetel van AMDALE HOLDINGS LIMITED is Louis Schmidtlaan 87, 1040 Etterbeek.
Hoeveel werknemers heeft AMDALE HOLDINGS LIMITED?
Volgens de jaarrekening over 2025 had AMDALE HOLDINGS LIMITED gemiddeld 0,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van AMDALE HOLDINGS LIMITED?
AMDALE HOLDINGS LIMITED vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 84.730 in 2025. De winst van het boekjaar was € 81.462.
Is AMDALE HOLDINGS LIMITED bereikbaar via Peppol?
AMDALE HOLDINGS LIMITED staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0452146593; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is AMDALE HOLDINGS LIMITED?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 649.048, een solvabiliteit van 98,9 % en een winst van € 81.462. De winst steeg met 412,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is AMDALE HOLDINGS LIMITED failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AMDALE HOLDINGS LIMITED ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft AMDALE HOLDINGS LIMITED de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van AMDALE HOLDINGS LIMITED, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt AMDALE HOLDINGS LIMITED?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft AMDALE HOLDINGS LIMITED 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van AMDALE HOLDINGS LIMITED?
Het boekjaar van AMDALE HOLDINGS LIMITED eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0452146593
Europese Commissie0452146593
Notarissen (Fednot)