Belgische ondernemingen

Onderneming 0451.857.573

Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten vzw

Actief sinds 1993 Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Brussel

Vereniging zonder winstoogmerk in Brussel, sinds 1993. Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties. Omzet € 2,7 M, winst € 45k (2025). 44 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0451.857.573.

Huidige bestuurders

44 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 45.220

▲ 124,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 4.042.304

▲ 1,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0451.857.573
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1993-09-24
Personeel
208,5 VTE
Maatschappelijke zetel
Bischoffsheimlaan 1-8, 1000 Brussel
Andere namen
V.V.S.G. · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 94.110Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisatiesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 94.110Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisatiesHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

44 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 45.220

▲ 124,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 4.042.304

▲ 1,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

9,3 %

▼ 1,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 2.672.153▲ 24,8 %€ 2.141.338€ 2.522.978
Bedrijfswinst (-verlies)€ 103.938▲ 135,8 %€ -290.042€ -107.155
Winst (verlies) van het boekjaar€ 45.220▲ 124,1 %€ -187.783€ 12.035
Balans
Eigen vermogen€ 4.042.304▲ 1,1 %€ 3.997.084€ 4.184.868
Schulden€ 38.622.319▲ 15,8 %€ 33.354.634€ 30.373.517
Balanstotaal€ 43.332.320▲ 13,9 %€ 38.047.781€ 35.408.990
Solvabiliteit berekend9,3 %▼ 1,2 ptn10,5 %11,8 %
Personeel
Voltijdse equivalenten208,5▲ 2,1206,4198,8
Schemam05-fm05-fm05-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2025

Vestigingseenheden (5)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Bischoffsheimlaan 1-8, 1000 Brussel

2.156.465.297 · sinds 2006-10-05

  • 94.110 Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties

Vestiging

De Vunt 17, 3220 Holsbeek

2.231.424.523 · sinds 2014-06-01

  • 94.110 Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties

Vestiging

Colonel Silvertopstraat 15, 2850 Boom

2.244.659.776 · sinds 2015-09-01

  • 94.110 Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties

Vestiging

Koningin Elisabethlaan 47, 9000 Gent

2.263.349.104 · sinds 2017-05-01

  • 94.110 Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties

Vestiging

Statiestraat 139, 2600 Antwerpen

2.316.517.376 · sinds 2021-02-01

  • 94.110 Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties
  • 94.110 Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten?

Het ondernemingsnummer van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten is 0451.857.573. Het btw-nummer is BE 0451.857.573.

Wanneer werd Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten opgericht?

Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten werd opgericht op 24 september 1993, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten?

De maatschappelijke zetel van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten is Bischoffsheimlaan 1-8, 1000 Brussel.

Wat doet Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten?

De hoofdactiviteit van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten is: Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties (NACE 94.110).

Hoeveel werknemers heeft Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten gemiddeld 208,5 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten?

In 2025 had Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten een omzet van € 2.672.153. De winst van het boekjaar was € 45.220.

Is Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten bereikbaar via Peppol?

Ja. Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0451857573 en 9925:BE0451857573 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.042.304, een solvabiliteit van 9,3 % en een winst van € 45.220. De winst steeg met 124,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten 44 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten?

Het boekjaar van Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid