Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0451.671.095
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1993-12-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Groenbek 30, 8790 Waregem
- Contact
- www.atention.be
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 13.929Vervaardiging van overige geconfectioneerde artikelen van textiel, muv kleding
- 47.639Detailhandel in overige sportartikelen
- 77.210Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 43.232
▲ 15,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 685.042
▲ 1,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
44,0 %
▲ 2,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 170.055 | ▼ 0,2 % | € 170.461 | € 156.603 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 61.599 | ▲ 45,2 % | € 42.429 | € 16.205 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 43.232 | ▲ 15,4 % | € 37.471 | € 6.546 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 685.042 | ▲ 1,8 % | € 672.830 | € 635.359 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 780.348 | ▼ 9,9 % | € 866.047 | € 970.450 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.555.289 | ▼ 4,9 % | € 1.635.197 | € 1.708.551 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 44,0 % | ▲ 2,9 ptn | 41,1 % | 37,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m07-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Groenbek 30, 8790 Waregem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TENTEN BRUNO FONCKE?
Het ondernemingsnummer van TENTEN BRUNO FONCKE is 0451.671.095. Het btw-nummer is BE 0451.671.095.
Wanneer werd TENTEN BRUNO FONCKE opgericht?
TENTEN BRUNO FONCKE werd opgericht op 23 december 1993, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TENTEN BRUNO FONCKE?
De maatschappelijke zetel van TENTEN BRUNO FONCKE is Groenbek 30, 8790 Waregem.
Wat doet TENTEN BRUNO FONCKE?
De hoofdactiviteit van TENTEN BRUNO FONCKE is: Vervaardiging van overige geconfectioneerde artikelen van textiel, muv kleding (NACE 13.929).
Hoeveel werknemers heeft TENTEN BRUNO FONCKE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TENTEN BRUNO FONCKE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TENTEN BRUNO FONCKE?
TENTEN BRUNO FONCKE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 170.055 in 2025. De winst van het boekjaar was € 43.232.
Is TENTEN BRUNO FONCKE bereikbaar via Peppol?
Ja. TENTEN BRUNO FONCKE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0451671095 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is TENTEN BRUNO FONCKE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 685.042, een solvabiliteit van 44,0 % en een winst van € 43.232. De winst steeg met 15,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TENTEN BRUNO FONCKE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TENTEN BRUNO FONCKE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TENTEN BRUNO FONCKE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van TENTEN BRUNO FONCKE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt TENTEN BRUNO FONCKE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TENTEN BRUNO FONCKE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TENTEN BRUNO FONCKE?
Het boekjaar van TENTEN BRUNO FONCKE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0451671095
Europese Commissie0451671095
Notarissen (Fednot)