Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0451.321.895
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1993-11-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Grote Haagstraat 4, 1040 Etterbeek
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 49.330Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur
- 49.330Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -7.825
▼ 156,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 50.098
▼ 13,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
65,3 %
▼ 11,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 214.127 | — | – | € 253.586 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 51.819 | ▲ 16,6 % | € 44.423 | € 112.244 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -7.807 | ▼ 184,3 % | € -2.746 | € 26.931 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -7.825 | ▼ 156,8 % | € -3.047 | € 20.099 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 50.098 | ▼ 13,5 % | € 57.923 | € 60.970 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 26.593 | ▲ 48,1 % | € 17.956 | € 41.844 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 76.691 | ▲ 1,1 % | € 75.879 | € 102.814 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 65,3 % | ▼ 11,0 ptn | 76,3 % | 59,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Grote Haagstraat 4, 1040 Etterbeek
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-20
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TAXI FERNANDES?
Het ondernemingsnummer van TAXI FERNANDES is 0451.321.895. Het btw-nummer is BE 0451.321.895.
Wanneer werd TAXI FERNANDES opgericht?
TAXI FERNANDES werd opgericht op 10 november 1993, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TAXI FERNANDES?
De maatschappelijke zetel van TAXI FERNANDES is Grote Haagstraat 4, 1040 Etterbeek.
Wat doet TAXI FERNANDES?
De hoofdactiviteit van TAXI FERNANDES is: Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur (NACE 49.330).
Hoeveel werknemers heeft TAXI FERNANDES?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TAXI FERNANDES geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TAXI FERNANDES?
In 2025 had TAXI FERNANDES een omzet van € 214.127. Het boekjaar sloot met een verlies van € 7.825.
Is TAXI FERNANDES bereikbaar via Peppol?
Ja. TAXI FERNANDES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0451321895 en 9925:BE0451321895 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is TAXI FERNANDES?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 50.098, een solvabiliteit van 65,3 % en een verlies van € 7.825. De winst daalde met 156,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TAXI FERNANDES failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TAXI FERNANDES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TAXI FERNANDES de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van TAXI FERNANDES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 20 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt TAXI FERNANDES?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TAXI FERNANDES 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TAXI FERNANDES?
Het boekjaar van TAXI FERNANDES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0451321895
Europese Commissie0451321895
Notarissen (Fednot)