Belgische ondernemingen

Onderneming 0450.996.946

LENAERTS NV

Actief Normale toestand Naamloze vennootschap Houthalen-Helchteren · sinds 1993

Naamloze vennootschap in Houthalen-Helchteren, sinds 1993. Algemene elektrotechnische installatiewerken. Omzet € 20,7 M, winst € 1,6 M (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0450.996.946.

Bestuur nu

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.603.477

▼ 47,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 10.076.658

▲ 18,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0450.996.946
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1993-09-30
Personeel
47,7 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Europark 1086, 3530 Houthalen-Helchteren

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.831Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.603.477

▼ 47,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 10.076.658

▲ 18,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

79,6 %

▲ 12,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 20.678.855▼ 9,5 %€ 22.853.315€ 19.596.220
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.999.775▼ 48,8 %€ 3.902.135€ 2.811.005
Winst (verlies) van het boekjaar€ 1.603.477▼ 47,9 %€ 3.079.068€ 2.168.891
Balans
Eigen vermogen€ 10.076.658▲ 18,9 %€ 8.473.181€ 5.394.113
Schulden€ 2.582.642▼ 38,9 %€ 4.227.042€ 4.393.615
Balanstotaal€ 12.659.300▼ 0,3 %€ 12.700.223€ 9.787.728
Solvabiliteit berekend79,6 %▲ 12,9 ptn66,7 %55,1 %
Personeel
Voltijdse equivalenten47,7▲ 4,143,641,1
Schemam02-fm02-fm02-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Europark 1086, 3530 Houthalen-Helchteren

2.064.570.368 · sinds 1993-12-08

25.210.13 Ontwerpen, het maken en het monteren van leidingstelsels inclusief de verdere bewerking van buizen tot leidingen en leidingstelsels onder druk; 33.200.01 Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten); 42.219.02 Aanleg van waterdistributienetten en rioleringen; 42.220.01 Aanleg van leidingen voor het vervoer en distributie van elektrische energie; 42.220.02 Aanleg van telecommunicatielijnen en -netten; 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren; 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen; 43.221 Sanitaire werkzaamheden; 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit; 43.222.03 Installatie van elektrische verwarmingsinstallaties; 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit; 43.230.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen; 43.230.02 Isolatiewerkzaamheden aan verwarmingsleidingen en leidingen van koelsystemen; 43.240.05 Installatie van liften en roltrappen; 43.240.06 Installatie van antennes en bliksemafleiders; 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 42.219.03 Aanleg van pijpleidingen voor het vervoer van gas, petroleumproducten, enz; 46.431 Groothandel in elektrische huishoudelijke apparaten en audio- en videoapparatuur; 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur; 46.643 Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal; 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment; 46.842 Groothandel in installatiemateriaal voor loodgieterswerk en verwarming; 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment); 58.290 Uitgeven van overige software; 61.100 Draadgebonden en draadloze telecommunicatie en telecommunicatie via satelliet; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 95.210.01 Reparatie van audio- en videoapparatuur; 95.220.01 Reparatie van elektrische huishoudapparaten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van LENAERTS?

Het ondernemingsnummer van LENAERTS is 0450.996.946. Het btw-nummer is BE 0450.996.946.

Wanneer werd LENAERTS opgericht?

LENAERTS werd opgericht op 30 september 1993, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van LENAERTS?

De maatschappelijke zetel van LENAERTS is Europark 1086, 3530 Houthalen-Helchteren.

Wat doet LENAERTS?

De hoofdactiviteit van LENAERTS is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211); Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43.222).

Hoeveel werknemers heeft LENAERTS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had LENAERTS gemiddeld 47,7 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van LENAERTS?

In 2025 had LENAERTS een omzet van € 20.678.855. De winst van het boekjaar was € 1.603.477.

Is LENAERTS bereikbaar via Peppol?

Ja. LENAERTS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0450996946 en 9925:BE0450996946 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is LENAERTS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 10.076.658, een solvabiliteit van 79,6 % en een winst van € 1.603.477. De winst daalde met 47,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is LENAERTS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LENAERTS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft LENAERTS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van LENAERTS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 9 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt LENAERTS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LENAERTS 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van LENAERTS?

Het boekjaar van LENAERTS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid