Belgische ondernemingen

Onderneming 0449.872.736

Tubo Centrale Verwarming en Sanitair BV

Actief sinds 1993 Normale toestand Besloten Vennootschap Kapelle-op-den-Bos

Besloten Vennootschap in Kapelle-op-den-Bos, sinds 1993. Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit. Brutomarge € 9k, winst € 5k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0449.872.736.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 4.555

▲ 76,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 122.160

▲ 3,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0449.872.736
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1993-01-01
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Paddegatstraat 121, 1880 Kapelle-op-den-Bos

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitHoofdactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 4.555

▲ 76,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 122.160

▲ 3,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

70,8 %

▲ 6,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 9.300▼ 37,3 %€ 14.839€ 16.861
Bedrijfswinst (-verlies)€ 5.836▲ 33,6 %€ 4.368€ 7.820
Winst (verlies) van het boekjaar€ 4.555▲ 76,2 %€ 2.585€ 6.143
Balans
Eigen vermogen€ 122.160▲ 3,9 %€ 117.606€ 115.020
Schulden€ 50.416▼ 22,0 %€ 64.614€ 61.765
Balanstotaal€ 172.576▼ 5,3 %€ 182.220€ 176.786
Solvabiliteit berekend70,8 %▲ 6,2 ptn64,5 %65,1 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Paddegatstraat 121, 1880 Kapelle-op-den-Bos

2.062.701.040 · sinds 1993-07-05

  • 43.429.04 Bouwen van koelkamers, kluizen, enz
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 47.540 Detailhandel in elektrische huishoudapparaten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair?

Het ondernemingsnummer van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair is 0449.872.736. Het btw-nummer is BE 0449.872.736.

Wanneer werd Tubo Centrale Verwarming en Sanitair opgericht?

Tubo Centrale Verwarming en Sanitair werd opgericht op 1 januari 1993, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair?

De maatschappelijke zetel van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair is Paddegatstraat 121, 1880 Kapelle-op-den-Bos.

Wat doet Tubo Centrale Verwarming en Sanitair?

De hoofdactiviteit van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair is: Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43.222).

Hoeveel werknemers heeft Tubo Centrale Verwarming en Sanitair?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Tubo Centrale Verwarming en Sanitair geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair?

Tubo Centrale Verwarming en Sanitair vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 9.300 in 2025. De winst van het boekjaar was € 4.555.

Is Tubo Centrale Verwarming en Sanitair bereikbaar via Peppol?

Ja. Tubo Centrale Verwarming en Sanitair staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0449872736 en 9925:BE0449872736 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is Tubo Centrale Verwarming en Sanitair?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 122.160, een solvabiliteit van 70,8 % en een winst van € 4.555. De winst steeg met 76,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Tubo Centrale Verwarming en Sanitair failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Tubo Centrale Verwarming en Sanitair de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Tubo Centrale Verwarming en Sanitair?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Tubo Centrale Verwarming en Sanitair 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair?

Het boekjaar van Tubo Centrale Verwarming en Sanitair eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid