Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0449.796.423
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1993-03-31
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Nieuwe Baan 97A, 9111 Sint-Niklaas
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 10.168
▲ 1818,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 593.998
▲ 1,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
87,7 %
▼ 0,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 63.657 | ▲ 64,2 % | € 38.762 | € 28.925 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 13.754 | ▲ 7960,8 % | € -175 | € -10.795 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 10.168 | ▲ 1818,1 % | € 530 | € -7.759 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 593.998 | ▲ 1,7 % | € 583.829 | € 583.299 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 53.422 | ▲ 13,2 % | € 47.187 | € 9.931 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 677.045 | ▲ 2,2 % | € 662.201 | € 625.973 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 87,7 % | ▼ 0,4 ptn | 88,2 % | 93,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Nieuwe Baan 97A, 9111 Sint-Niklaas
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-01
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ELINCK - TACK INVEST?
Het ondernemingsnummer van ELINCK - TACK INVEST is 0449.796.423. Het btw-nummer is BE 0449.796.423.
Wanneer werd ELINCK - TACK INVEST opgericht?
ELINCK - TACK INVEST werd opgericht op 31 maart 1993, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ELINCK - TACK INVEST?
De maatschappelijke zetel van ELINCK - TACK INVEST is Nieuwe Baan 97A, 9111 Sint-Niklaas.
Hoeveel werknemers heeft ELINCK - TACK INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ELINCK - TACK INVEST geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ELINCK - TACK INVEST?
ELINCK - TACK INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 63.657 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.168.
Is ELINCK - TACK INVEST bereikbaar via Peppol?
ELINCK - TACK INVEST staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0449796423; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is ELINCK - TACK INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 593.998, een solvabiliteit van 87,7 % en een winst van € 10.168. De winst steeg met 1818,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ELINCK - TACK INVEST failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ELINCK - TACK INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ELINCK - TACK INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van ELINCK - TACK INVEST, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt ELINCK - TACK INVEST?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ELINCK - TACK INVEST 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ELINCK - TACK INVEST?
Het boekjaar van ELINCK - TACK INVEST eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0449796423
Europese Commissie0449796423
Notarissen (Fednot)