Belgische ondernemingen

Onderneming 0449.144.048

KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS NV

Actief sinds 1992 Normale toestand Naamloze vennootschap Hamont-Achel

Naamloze vennootschap in Hamont-Achel, sinds 1992. Winning van zand. Brutomarge € 66k, verlies € 28k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0449.144.048.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -28.254

▲ 16,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.582.221

▼ 1,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0449.144.048
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1992-12-31
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Erkstraat 67, 3930 Hamont-Achel
Andere namen
K.Z.W. · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 08.122Winning van zandHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 08.122Winning van zandHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -28.254

▲ 16,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.582.221

▼ 1,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

97,4 %

▼ 0,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 65.856▼ 28,3 %€ 91.912€ 116.228
Bedrijfswinst (-verlies)€ -30.068▲ 17,7 %€ -36.545€ -26.765
Winst (verlies) van het boekjaar€ -28.254▲ 16,2 %€ -33.701€ -25.054
Balans
Eigen vermogen€ 1.582.221▼ 1,8 %€ 1.610.475€ 1.644.176
Schulden€ 43.042▲ 4,0 %€ 41.374€ 108.593
Balanstotaal€ 1.625.264▼ 1,6 %€ 1.651.849€ 1.752.770
Solvabiliteit berekend97,4 %▼ 0,1 ptn97,5 %93,8 %
Schemam07-fm07-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Erkstraat 67, 3930 Hamont-Achel

2.060.950.585 · sinds 1993-03-01

  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 08.122 Winning van zand

Vestiging

Hoeverdijk 143, 3920 Lommel

2.142.978.735 · sinds 1994-01-01

  • 08.122 Winning van zand
  • 39.000 Sanering en ander afvalbeheer
  • 43.120 Bouwrijp maken van terreinen
  • 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven
  • 43.120.02 Geschikt maken van terreinen voor mijnbouw : verwijderen van deklagen en overige werkzaamheden in verband met de ontsluiting van delfstoffen en de voorbereiding van de ontginning
  • 43.120.03 Verlaging van het grondwaterpeil en drainage van bouwterreinen
  • 43.120.05 Ruimen van bouwterreinen
  • 43.130 Proefboren en boren
  • 43.130.01 Proefboren en het nemen van bodemmonsters ten behoeve van de bouw of voor geofysische, geologische of andere doeleinden
  • 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
  • 46.839 Groothandel in overige bouwmaterialen
  • 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen
  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
  • 71.209 Overige technische testen en toetsen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 08.122 Winning van zand

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS?

Het ondernemingsnummer van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS is 0449.144.048. Het btw-nummer is BE 0449.144.048.

Wanneer werd KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS opgericht?

KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS werd opgericht op 31 december 1992, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS?

De maatschappelijke zetel van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS is Erkstraat 67, 3930 Hamont-Achel.

Wat doet KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS?

De hoofdactiviteit van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS is: Winning van zand (NACE 08.122).

Hoeveel werknemers heeft KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS?

KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 65.856 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 28.254.

Is KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS bereikbaar via Peppol?

Ja. KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0449144048 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.582.221, een solvabiliteit van 97,4 % en een verlies van € 28.254. De winst steeg met 16,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS?

Het boekjaar van KEMPISCHE ZANDGROEVEN WINTERS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid