Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0448.687.059
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1992-11-16
- Personeel
- 140,9 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Boomsesteenweg 39, 2630 Aartselaar
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 1.101.174
▲ 0,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 2.993.599
▲ 58,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
23,6 %
▼ 0,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 29.629.227 | ▲ 7,0 % | € 27.690.504 | € 22.466.790 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 1.604.319 | ▼ 5,9 % | € 1.705.252 | € 1.684.718 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 1.101.174 | ▲ 0,5 % | € 1.095.840 | € 1.312.293 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.993.599 | ▲ 58,2 % | € 1.892.425 | € 2.096.585 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 9.579.622 | ▲ 66,2 % | € 5.764.797 | € 6.152.084 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 12.663.603 | ▲ 63,1 % | € 7.765.028 | € 8.363.825 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 23,6 % | ▼ 0,7 ptn | 24,4 % | 25,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 140,9 | ▲ 18,6 | 122,3 | 99,7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Vestigingseenheden (12)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Betonweg 12, 3670 Oudsbergen
Vestiging
Hellebeemden 6A, 3500 Hasselt
Vestiging
Steenweg op Gierle 355, 2300 Turnhout
Vestiging
Schriekstraat 114, 2223 Heist-op-den-Berg
Vestiging
Brusselsesteenweg 57, 3020 Herent
Vestiging
Antwerpsesteenweg 273, 2800 Mechelen
Vestiging
Kapelsesteenweg 76, 2930 Brasschaat
Vestiging
Boomsesteenweg 39, 2630 Aartselaar
Vestiging
Hoge-Barrierestraat 11, 8800 Roeselare
Vestiging
Zwaanhofweg 8, 8900 Ieper
Vestiging
Vlamingveld 5, 8490 Jabbeke
Vestiging
Industriepark "De Bruwaan" 55A, 9700 Oudenaarde
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-02
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-15
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-12
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Van Mossel Carrosserie?
Het ondernemingsnummer van Van Mossel Carrosserie is 0448.687.059. Het btw-nummer is BE 0448.687.059.
Wanneer werd Van Mossel Carrosserie opgericht?
Van Mossel Carrosserie werd opgericht op 16 november 1992, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Van Mossel Carrosserie?
De maatschappelijke zetel van Van Mossel Carrosserie is Boomsesteenweg 39, 2630 Aartselaar.
Wat doet Van Mossel Carrosserie?
De hoofdactiviteit van Van Mossel Carrosserie is: Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311); Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) (NACE 95.314).
Hoeveel werknemers heeft Van Mossel Carrosserie?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Van Mossel Carrosserie gemiddeld 140,9 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Van Mossel Carrosserie?
In 2025 had Van Mossel Carrosserie een omzet van € 29.629.227. De winst van het boekjaar was € 1.101.174.
Is Van Mossel Carrosserie bereikbaar via Peppol?
Ja. Van Mossel Carrosserie staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0448687059 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Van Mossel Carrosserie?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.993.599, een solvabiliteit van 23,6 % en een winst van € 1.101.174. De winst steeg met 0,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Van Mossel Carrosserie failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Van Mossel Carrosserie ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Van Mossel Carrosserie de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Van Mossel Carrosserie, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Van Mossel Carrosserie?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Van Mossel Carrosserie 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Van Mossel Carrosserie?
Het boekjaar van Van Mossel Carrosserie eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0448687059
Europese Commissie0448687059
Notarissen (Fednot)